Ελαστική οθόνη LED 1000nits
,Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
,SMD2121 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED SMD2121 Μέγεθος Ντουλαπιού 960x720mm 1000nits Για Επίδειξη
Περιγραφή Προϊόντος:
Η Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 διαθέτει τεχνολογία οθόνης αιχμής με βήμα pixel 4mm, προσφέροντας εκπληκτικά γραφικά υψηλής ευκρίνειας και ζωντανά χρώματα. Με συμπαγές μέγεθος ντουλαπιού 960x720mm, είναι ιδανική για διάφορες εσωτερικές εφαρμογές, συνδυάζοντας κομψό σχεδιασμό με εξοικονόμηση χώρου.

Χαρακτηριστικά:
- ΕΥΚΑΜΠΤΗ ΜΟΝΑΔΑ
Η εύκαμπτη μονάδα είναι ικανή για κάμψη τόσο μπροστά όσο και πίσω, επιτρέποντας εφαρμογές με εσωτερικές και εξωτερικές καμπύλες. Υποστηρίζει ελάχιστη διάμετρο 1m, καθιστώντας την ιδανική για την κατασκευή κυλίνδρων LED.
- ΛΕΠΤΟΣ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΥΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ
Περιβεβλημένη σε ένα προστατευτικό περίβλημα σιλικόνης, η μονάδα έχει πάχος μόλις 8,6mm και ζυγίζει μόνο 0,17kg, εξασφαλίζοντας εύκολο χειρισμό και εγκατάσταση.
- ΕΥΕΛΙΚΤΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Η μονάδα μπορεί να προσαρμοστεί σε διάφορα σχήματα, όπως κύκλους, στήλες, κύματα και άλλα, ώστε να ταιριάζει σε διάφορες ανάγκες σχεδιασμού.
- ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Με ακριβείς διαστάσεις μονάδας και ένα φιλικό προς τον χρήστη σύστημα μαγνητικής εγκατάστασης, προσφέρει μια απρόσκοπτη οπτική οθόνη χωρίς ορατά κενά.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 |
| Βήμα Pixel: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση Ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Απλός Χάλυβας |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Στήριξη/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 12 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερομορφικό κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Υποστήριξη και εξυπηρέτηση:
Υπηρεσία προ-πώλησης:
- Απάντηση σε ερωτήσεις 24 ωρών.
- Έρευνα αγοράς & προβλέψεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις.
- Φύλλα δεδομένων & δείγματα.
- Προσαρμοσμένη συσκευασία & επισκέψεις στο εργοστάσιο.
Εν-πώλησηΥπηρεσία:
- Συνεχής παρακολούθηση παραγωγής.
- Φωτογραφίες & βίντεο κατόπιν αιτήματος.
- Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Απάντηση σε παράπονα 24 ωρών.
- Λύσεις συντήρησης 48 ωρών.
- Εγγύηση 24 μηνών.
- Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
- Έγγραφα: οδηγός εγκατάστασης, εγχειρίδιο λογισμικού, οδηγός συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1: Τι σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείτε και πώς λειτουργεί;
A1: Χρησιμοποιούμε το σύστημα ελέγχου Nova, το οποίο επιτρέπει την απρόσκοπτη αναπαραγωγή και διαχείριση συστοιχίας. Προσφέρει ευέλικτες επιλογές ελέγχου μέσω APP, smartphone, WiFi, iPad, laptop, PC ή cloud για εύκολη λειτουργία.
Ε2: Μπορώ να κάνω μια παραγγελία δείγματος για μια οθόνη LED;
A2: Ναι, ενθαρρύνουμε τις παραγγελίες δειγμάτων για έλεγχο ποιότητας και αξιολόγηση. Δεχόμαστε επίσης μικτά δείγματα για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες σας ανάγκες.
Ε3: Μπορώ να τυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
A3: Σίγουρα! Παρέχουμε υπηρεσίες εκτύπωσης λογότυπων. Παρακαλούμε ενημερώστε μας εκ των προτέρων και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας πριν προχωρήσουμε στην παραγωγή.
Ε4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
A4: Ναι, όλα τα προϊόντα μας συνοδεύονται από εγγύηση 2 ετών, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία και ικανοποίηση των πελατών.
Ε5: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
A5: Ο τυπικός χρόνος παράδοσής μας είναι 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης. Το ακριβές χρονικό πλαίσιο μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του προϊόντος και την ποσότητα της παραγγελίας.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!