1920Hz ανανεωτικό ρυθμό Εξωτερική διαφανής οθόνη LED με φωτεινότητα 5000nits και διαφάνεια 75%
75% διαφάνεια Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,5000 νιτ εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 1920Hz
P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 5000nits φωτεινότητα 75% διαφάνεια
Περιγραφή του προϊόντος:
Π7.8-7.8 Οι διαφανείς οθόνες LED προσφέρουν μια καινοτόμο και συναρπαστική εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές οθόνες LED μεγάλου μορφότυπου.Δημιουργούν μια απρόσκοπτηΌταν ενσωματώνονται σε γυάλινους τοίχους κουρτίνας, αυτές οι οθόνες προσφέρουν εντυπωσιακή οπτική επίδραση, καθιστώντας τις ιδανικές για καταστήματα λιανικής με γυάλινες προσόψεις.Διατηρούν την αρχιτεκτονική αισθητική ενώ προσθέτουν δυναμική, εντυπωσιακές δυνατότητες οθόνης.

Χαρακτηριστικά:
- Μικρή κατανάλωση ενέργειας
Οι οθόνες μας είναι ενεργειακά αποδοτικές και φιλικές προς το περιβάλλον και καταναλώνουν πάνω από 30% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τις τυπικές οθόνες LED.
- Εύκολη εγκατάσταση
Οι οθόνες μας έχουν σχεδιαστεί για να είναι εύκολη η εγκατάστασή τους και δεν απαιτούν καμία δομική τροποποίηση.
- Υψηλή διαφάνεια
Με προηγμένη οριζόντια διάταξη και τεχνολογία φωτισμού, οι οθόνες μας επιτυγχάνουν διαφάνεια έως 75%, εξασφαλίζοντας τόσο τη λειτουργικότητα όσο και την αισθητική τους ελκυστικότητα.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
70,8-7,8 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 75% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εμπορικά κέντρα, χώρους ψυχαγωγίας, αρχιτεκτονικά έργα, κυβερνητικά ιδρύματα, εμπορικές εκθέσεις, εκθέσεις, συνεντεύξεις Τύπου, αεροδρόμια, ξενοδοχεία, χώρους αναμονής σταθμών,εσωτερικές αρένες, και διάφορες άλλες δημόσιες εγκαταστάσεις.


Υπηρεσία και υποστήριξη:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
- Οι ερωτήσεις απαντώνται εντός 24 ωρών.
- Έρευνα αγοράς και προβλέψεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις με βάση τις ανάγκες των πελατών.
- Παρέχθηκαν φύλλα δεδομένων και δείγματα.
- Πρόσθετες υπηρεσίες όπως ειδική συσκευασία και επισκέψεις εργοστασίου.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
- Συνεχή παρακολούθηση της παραγωγής.
- Φωτογραφίες και βίντεο της παραγωγής κατόπιν αιτήματος.
- Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Οι καταγγελίες αντιμετωπίστηκαν εντός 24 ωρών.
- Οδηγίες συντήρησης και λύσεις εντός 48 ωρών.
- Εγγύηση 24 μηνών.
- Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
- Δωρεάν έγγραφα: οδηγός εγκατάστασης, εγχειρίδιο λογισμικού, οδηγός συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα της οθόνης LED;
Α1: Ναι, δεχόμαστε την παραγγελία δειγμάτων για δοκιμές και επιθεώρηση ποιότητας.
Ε2: Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
Α2: Προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη εγγύηση δύο ετών για όλα τα προϊόντα.
Ε3: Τι είδους σύστημα ελέγχου;
Α3: Χρησιμοποιούμε το σύστημα ελέγχου Nova για να ελέγξουμε το περιεχόμενο και την οθόνη.
Ε4: Πώς να διασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος;
Α4: Είμαστε ένας πραγματικός κατασκευαστής και όλα τα προϊόντα μας παράγονται εσωτερικά, γεγονός που μας επιτρέπει να εγγυηθούμε την ποιότητα των προϊόντων μας με ακρίβεια.
Ε5: Ποια τεχνική υποστήριξη μπορείτε να παρέχετε;
Α5: Παρέχουμε δωρεάν διάφορες τεχνικές εκπαιδεύσεις, συμπεριλαμβανομένης της εκπαίδευσης λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!