Π3.91 Διαδραστική οθόνη LED για χώρο χορού SMD1921 IP54 Αδιάβροχη γρήγορη εγκατάσταση
IP54 Αδιάβροχη οθόνη LED χώρου χορού
,Δείκτης LED για χώρο χορού SMD1921
,Γρήγορη εγκατάσταση LED οθόνης χώρου χορού
P3.91 Διαδραστικό LED Δάπεδο Οθόνη SMD1921 IP65 Αδιάβροχο Γρήγορη Εγκατάσταση
Περιγραφή Προϊόντος:
Αυτό το διαδραστικό LED δάπεδο πλήρους χρώματος συνδυάζει τεχνολογία αιχμής με εξαιρετική ανθεκτικότητα, καθιστώντας το την τέλεια επιλογή για εκδηλώσεις μεγάλης κλίμακας. Με στιβαρή ικανότητα φόρτωσης 2,5 τόνων ανά τετραγωνικό μέτρο, προσφέρει αξιόπιστη απόδοση ακόμη και στις πιο απαιτητικές συνθήκες. Το καινοτόμο σύστημα συναρμολόγησης ράγας και τροχιάς απλοποιεί την εγκατάσταση, μειώνοντας δραστικά τον χρόνο ανάπτυξης. Διαθέτοντας ζωντανές εικόνες, ευκρινή ανάλυση, λαμπρή φωτεινότητα και εντυπωσιακή αντίθεση, το δάπεδο προσφέρει επίσης μια σειρά από ελκυστικά διαδραστικά χαρακτηριστικά. Ιδανικό για επιχειρηματικές παραστάσεις, εκθέσεις τέχνης και θεατρικές παραστάσεις, αυτό το LED δάπεδο αναβαθμίζει κάθε εκδήλωση σε μια αξέχαστη εμπειρία.

Χαρακτηριστικά:
- Μοντουλαριστός Σχεδιασμός
Οι οθόνες μας είναι κατασκευασμένες με μοντουλαριστό σχεδιασμό, επιτρέποντας την απρόσκοπτη συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση. Αυτό εξασφαλίζει γρήγορες ρυθμίσεις, εύκολη μεταφορά και απαράμιλλη ευελιξία για κάθε εκδήλωση ή εγκατάσταση.
- Ελαφριά Κατασκευή
Διαθέτοντας ελαφρύ αλλά ανθεκτικό σχεδιασμό, τα LED πάνελ μας είναι εύκολα στον χειρισμό και την εγκατάσταση. Αυτό μειώνει το κόστος εργασίας και τον χρόνο εγκατάστασης, διατηρώντας παράλληλα εξαιρετική αντοχή και αξιοπιστία.
- Εύκολη Συντήρηση
Σχεδιασμένες για εύκολη συντήρηση, οι LED οθόνες μας διαθέτουν μονάδες που επισκευάζονται τόσο από μπροστά όσο και από πίσω, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και μεγιστοποιώντας την απόδοση.
- Γρήγορη Εγκατάσταση
Απολαύστε γρήγορη και απλή εγκατάσταση με τον διαισθητικό σχεδιασμό μας, επιτρέποντάς σας να ρυθμίσετε και να αποσυναρμολογήσετε τις οθόνες σας σε χρόνο ρεκόρ.
- Στιβαρή Προστασία
Κατασκευασμένες για να πληρούν υψηλά πρότυπα προστασίας, οι οθόνες μας είναι ανθεκτικές και αξιόπιστες, ικανές να αντέξουν τις απαιτητικές συνθήκες ενοικίασης και εκδηλώσεων.
Τεχνικές Παράμετροι
| Τεχνικές Παράμετροι: | Οθόνη LED Δαπέδου |
| Βήμα Pixel: | 3.91mm |
| Τύπος LED: | SMD 1921 |
| Μάσκα: | Καφέ/Κρεμ |
| Διάσταση Cabinet: | 500*500*76mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 250x250 mm |
| Βάρος Cabinet: | 14.5 kg |
| Φέρουσα Ικανότητα: | 1.5-2.5 T/sqm |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000nits |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 3840Hz |
| Βαθμός IP: | Μπροστά: IP54; Πίσω: IP31&IP65 |
| Κλίμακα Γκρι: | 14bit |
| Υλικό Cabinet: | Αλουμίνιο |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280w/ |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90%RH |
| Περιβάλλον: | Εσωτερικός/Εξωτερικός χώρος |
| Εγκατάσταση: | Ράγα/Ρυθμιζόμενο πόδι |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
Εφαρμογές:
- Περιβάλλοντα Λιανικής:Δημιουργήστε δυναμικές και διαδραστικές εμπειρίες αγορών, προσελκύοντας πελάτες και παρουσιάζοντας προϊόντα με καινοτόμους τρόπους.
- Εταιρικά Περιβάλλοντα:Βελτιώστε την εικόνα της επωνυμίας και δημιουργήστε αξέχαστες εμπειρίες σε λόμπι, χώρους υποδοχής και χώρους εκδηλώσεων.
- Εκθέσεις & Γκαλερί:Βελτιώστε τις εκθέσεις με διαδραστικές οθόνες δαπέδου που παρέχουν εκπαιδευτικό και ελκυστικό περιεχόμενο.
- Τομείς Ψυχαγωγίας:Δημιουργήστε μαγευτικές οπτικές εμπειρίες σε κλαμπ, θέατρα και άλλους χώρους ψυχαγωγίας.

Συσκευασία: Αντικραδικό ξύλινο cabinet/Air flight case/ισχυρό χαρτόνι
Λιμάνι αποστολής:Shenzhen, Κίνα
Τρόπος αποστολής: Αεροπορικώς;Express;Ωκεανός;Χερσαία Μεταφορά
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της λήψης της προκαταβολής.
FAQ:
Q1: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα της οθόνης LED;
A1: Ναι, παρέχουμε δείγματα για δοκιμή και ποιοτικό έλεγχο κατόπιν αιτήματος.
Q2: Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
A2: Όλα τα προϊόντα μας συνοδεύονται από μια ολοκληρωμένη διετή εγγύηση.
Q3: Τι είδους σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείτε;
A3: Χρησιμοποιούμε το σύστημα ελέγχου Nova για τη διαχείριση περιεχομένου και οθόνης.
Q4: Πώς διασφαλίζετε την ποιότητα των προϊόντων;
A4: Ως άμεσος κατασκευαστής, παράγουμε όλα τα προϊόντα μας εσωτερικά, διασφαλίζοντας αυστηρό έλεγχο ποιότητας και σταθερή αξιοπιστία των προϊόντων.
Q5: Τι τεχνική υποστήριξη προσφέρετε;
A5: Προσφέρουμε δωρεάν τεχνική εκπαίδευση, συμπεριλαμβανομένης της επιτόπιας εκπαίδευσης λειτουργίας και συντήρησης για οθόνες LED στο εργοστάσιό μας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!