Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED
,Δημιουργικό σχεδιασμό Ευέλικτη οθόνη LED
P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED Εμπρόσθιας Εξυπηρέτησης 960×720mm Ντουλάπι για Δημιουργικό Σχεδιασμό
Περιγραφή Προϊόντος:
Η Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 παρουσιάζει τεχνολογία οθόνης αιχμής με βήμα pixel 4mm, προσφέροντας εικόνες υψηλής ευκρίνειας σε ζωντανά χρώματα. Το μέγεθος του ντουλαπιού 960x720mm την καθιστά ιδανική για μια σειρά εσωτερικών εφαρμογών που απαιτούν μια κομψή, αποδοτική στην εξοικονόμηση χώρου οθόνη.

Χαρακτηριστικά:
- ΕΥΚΑΜΠΤΗ ΜΟΝΑΔΑ
Οι εύκαμπτες μονάδες μπορούν να κάνουν μπροστινή και αντίστροφη κάμψη για να επιτύχουν εσωτερικές και εξωτερικές καμπύλες εφαρμογές. Ελάχιστη διάμετρος 1m για την κατασκευή κυλίνδρου led.
- ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ
Με προστατευτικό περίβλημα σιλικόνης μονάδας, η μονάδα είναι μόνο 8,6 mm και ζυγίζει 0,17 kg.
- ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Μπορεί να κατασκευαστεί για σχήματα κύκλου, στήλης, κύματος... κ.λπ.
- ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Το ακριβές μέγεθος της μονάδας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση επιτρέπουν την παρουσίαση απρόσκοπτου οπτικού περιεχομένου.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 |
| Βήμα Pixel: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση Ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Απλός Χάλυβας |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m² |
| Συντήρηση: | Εμπρόσθια εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 12 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
στο εργοστάσιο. Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!