Ελαστική οθόνη LED P4 Προσωρινή εξυπηρέτηση οθόνης απλή καμπυλωτή οθόνη από χάλυβα
Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
,Απλό καμπυλωτό βίντεο τοίχος από χάλυβα
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED
Ελαστική οθόνη LED P4 Προσωρινή εξυπηρέτηση οθόνης απλή καμπυλωτή οθόνη από χάλυβα
Περιγραφή του προϊόντος:
Το P4 Flexible LED Screen Wall παρουσιάζει την προηγμένη τεχνολογία οθόνης με πλάτος 4 mm, παρέχοντας εικόνες υψηλής ευκρίνειας σε ζωντανά χρώματα.Το 960x720mm μέγεθος του ντουλαπιού του το καθιστά ιδανικό για μια σειρά από εφαρμογές σε εσωτερικούς χώρους που απαιτούν ένα κομψό, αποδοτική απόσταση.

Χαρακτηριστικά:- Δεν ξέρω.
- Δυνατό να λυθεί LED μονάδα
Αυτή η ευέλικτη μονάδα LED υποστηρίζει τόσο την εμπρός όσο και την πίσω κάμψη, επιτρέποντας τη δημιουργία εσωτερικών και εξωτερικών καμπυλών σχεδίων.Είναι ιδανικό για την κατασκευή κυλίνδρων LED με ελάχιστη διάμετρο κάμψης μόλις 1 μέτρο.
- Λεπτός και Ελαφρύς
Το μοντέλο διαθέτει ένα προστατευτικό περίβλημα από σιλικόνη, το οποίο το καθιστά απίστευτα λεπτό σε μόλις 8,6 mm και ελαφρύ σε μόλις 0,17 kg, ιδανικό για ελαφριές εγκαταστάσεις.
- Πολυδιάστατα Σχήματα
Η ενότητα αυτή είναι εξαιρετικά προσαρμοστική και μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα σχήματα, συμπεριλαμβανομένων των κύκλων, των στήλων, των κυμάτων και άλλων.
- Συνεχή εγκατάσταση
Χάρη στις ακριβείς διαστάσεις της ενότητας και στο μαγνητικό σύστημα εγκατάστασης, η ενότητα εξασφαλίζει ομαλή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση, παρέχοντας μια άψογη οπτική εμπειρία.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | P4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 720 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 19 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλό χάλυβα |
| Τύπος οδήγησης: | Ασφάλεια, 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικό σχεδιασμό
- Επιστημονικό Μουσείο
- Ετερομορφικό κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Υπηρεσίες πριν από την πώληση
- Γρήγορες απαντήσεις: Οι ερωτήσεις απαντώνται εντός 24 ωρών για την παροχή έγκαιρης βοήθειας.
- Πληροφορίες για την αγορά: Λεπτομερείς έρευνες αγοράς και προβλέψεις σας βοηθούν να λαμβάνετε τεκμηριωμένες αποφάσεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις: Προσαρμοσμένες προτάσεις σχεδιάζονται για να ανταποκρίνονται στις ειδικές σας απαιτήσεις.
- Παροχή δειγμάτων: Τα φύλλα δεδομένων και τα δείγματα προϊόντων είναι εύκολα διαθέσιμα για αξιολόγηση.
- Πρόσθετες υπηρεσίες: Προτείνονται επιλογές προσαρμοσμένης συσκευασίας και διευθετήσεις επίσκεψης στο εργοστάσιο για επιπλέον ευκολία.
Υπηρεσίες εντός της πώλησης
- Παρακολούθηση της παραγωγής: Συνεχής ενημέρωση και παρακολούθηση της προόδου καθ' όλη τη διάρκεια της παραγωγής.
- Εικόνες και βίντεο παρέχονται κατόπιν αιτήματος για να σας ενημερώνουν.
- Δωρεάν ανταλλακτικά: Συμπεριλαμβάνονται δωρεάν ανταλλακτικά για την ενίσχυση της αξιοπιστίας και της απόδοσης.
Υποστήριξη μετά την πώληση
- Γρήγορη αντιμετώπιση καταγγελιών: Τα ζητήματα αντιμετωπίζονται εντός 24 ωρών και οι λύσεις παρέχονται εντός 48 ωρών.
- Πλήρης Εγγύηση: Μια εγγύηση 24 μηνών εξασφαλίζει την ηρεμία και την αξιοπιστία.
- Τεχνική κατάρτιση: Δωρεάν εκπαιδευτικές συνεδρίες για τεχνικούς παρέχουν στην ομάδα σας βασικές δεξιότητες.
- Πλήρης τεκμηρίωση: Ένα πλήρες σύνολο εγγράφων, συμπεριλαμβανομένου οδηγού εγκατάστασης, εγχειριδίου λογισμικού, οδηγού συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου, εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και συντήρηση.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!