P5.71 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 960x960mm Προφίλ αλουμινίου σκληρής σύνδεσης
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED με προφίλ αλουμινίου
,960x960mm Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,Εξωτερική σταθερή οθόνη LED σκληρής σύνδεσης
P5.71 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 960x960mm Προφίλ αλουμινίου σκληρής σύνδεσης
Περιγραφή του προϊόντος:
Η διάσταση των pixel των εξωτερικών οθονών LED είναι 5,71 mm και επιτρέπει την παρουσίαση εικόνων υψηλής ανάλυσης, καθιστώντας το ιδανικό για εξωτερικές διαφημίσεις και εκθέσεις πληροφοριών.Με φωτεινότητα έως και 6.000 νιτ, η οθόνη διατηρεί εξαιρετική ορατότητα στο άμεσο ηλιακό φως και προσαρμόζεται σε διάφορα εξωτερικά περιβάλλοντα.

Χαρακτηριστικά:
- Μονάδα διπλής θύρας
Εξοπλισμένες με δύο θύρες σύνδεσης, οι ενότητες αυτές επιτρέπουν την ταυτόχρονη χρήση και των δύο θύρων, εξαλείφοντας την ανάγκη επιλογής μεταξύ αριστερής ή δεξιάς διαμόρφωσης κατά την εγκατάσταση ή τη συντήρηση.
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω
Τόσο η μονάδα όσο και το κιβώτιο ισχύος είναι προσβάσιμα από μπροστά και από πίσω, προσφέροντας απαράμιλλη ευελιξία και ευκολία για μια ποικιλία απαιτήσεων του έργου.
- Υδατοασφαλής σχεδιασμός
Με βαθμολογία προστασίας IP66, οι οθόνες αυτές προσφέρουν εξαιρετική αντοχή και σταθερότητα, καθιστώντας τους ιδανικούς για εξωτερικά περιβάλλοντα.
- Αποτελεσματική διάχυση της θερμότητας
Το πλαίσιο προφίλ αλουμινίου και η ανοιχτή σχεδίαση της ενότητας επιτρέπουν αποτελεσματική διάχυση θερμότητας, βελτιώνοντας την απόδοση και επεκτείνοντας τη διάρκεια ζωής της οθόνης.
- Σκληρή σύνδεση
Οι άμεσες συνδέσεις μονάδας-κέντρο εξαλείφουν την ανάγκη για καλώδια, απλοποιώντας την εγκατάσταση, εξασφαλίζοντας ακριβή ευθυγράμμιση και εξαλείφοντας τον κόπο διαχείρισης καλωδίων.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πρότυπο προϊόντος: | FIA-Outdoor |
| Πίτσα των Pixel: | 5.71 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960x960 mm |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου: | 168*168 εικονοστοιχίες |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x320 mm |
| Ανάλυση της μονάδας: | 84*56 εικονοστοιχίες |
| Ενότητα Qty/καμπίνα: | 2x3 = 6 κομμάτια |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 30625 σημεία/τ.μ. |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 22 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Χρώμα ντουλάπι: | Μαύρο / Λευκό |
| Τύπος οδήγησης: | Επικοινωνία, 1/9 |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 600/170 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός πίσω |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP66 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Σταφή |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
- Διαφημιστικές πινακίδες αυτοκινητόδρομου: Οι σταθερές οθόνες LED κατά μήκος των αυτοκινητοδρόμων προσφέρουν υψηλής ορατότητας διαφήμιση με φωτεινό, καθαρό περιεχόμενο ορατό από μεγάλες αποστάσεις.Η ανθεκτική κατασκευή τους εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
- Τείχη LED από πόλο: Αυτά τα LED τοίχοι, που τοποθετούνται σε στύλους σε δημόσιους χώρους και δρόμους, είναι ιδανικά για ανακοινώσεις, διαφημίσεις και μηνύματα δημόσιας υπηρεσίας.Η υψηλή θέση τους και οι ζωντανές οθόνες τους εξασφαλίζουν εξαιρετική ορατότητα, ακόμα και με το φως της ημέρας.
- Εξωτερική διαφήμισηΟι οθόνες LED είναι εξαιρετικά αποτελεσματικές για εξωτερικές εκστρατείες, προσελκύοντας την προσοχή με δυναμικό, ελκυστικό περιεχόμενο.Βοηθούν τα brands να συνδεθούν με ευρύ κοινό.



Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!