Π2.97 Διαδραστική οθόνη LED στην πίστα χορού Προσωρινή εξυπηρέτηση για χώρους διασκέδασης
Περιοχές διασκέδασης LED οθόνη χορού
,Προσωπική εξυπηρέτηση LED οθόνη χορού
,Π2.97 Διαδραστική οθόνη LED για την πίστα χορού
Π2.97 Διαδραστική οθόνη LED για την πίστα χορού Προσωρινή εξυπηρέτηση
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η διαδραστική LED πίστα είναι σχεδιασμένη για αντοχή και ιδανική για μεγάλες εκδηλώσεις.εξασφαλίζει σταθερότητα ακόμη και σε βαριά χρήσηΤο καινοτόμο σύστημα συναρμολόγησης σιδηροδρόμων και ράβδων επιτρέπει γρήγορη και απρόσκοπτη εγκατάσταση, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο προετοιμασίας.Η LED πίστα χορού προσφέρει μια ποικιλία διαδραστικών χαρακτηριστικών που εμπλέκουν και γοητεύουν το κοινόΕίτε πρόκειται για εταιρικές εκδηλώσεις, καλλιτεχνικές παρουσιάσεις ή θεατρικές παραστάσεις, μετατρέπει κάθε περίσταση σε μια αξέχαστη εμπειρία.

Χαρακτηριστικά:
- Διαδραστική επιφάνεια αφής
Οι προηγμένοι αισθητήρες καθιστούν την οθόνη LED διαδραστική, ενισχύοντας τη δέσμευση πέρα από τις τυπικές οθόνες.
- Προστασία/ασφάλεια κατά κάθε καιρό
IP65 για ανθεκτικότητα στο νερό και ανθεκτικότητα σε γλίστρα, κατάλληλη για χρήση τόσο σε εσωτερικούς όσο και σε εξωτερικούς χώρους.
- Στερεό φορτίο
Δυνατότητα αντίστασης έως 2,5 τόνων/μ2, ανθεκτικό σε πεζούς και ελαφριά οχήματα.
- Αποδοτική ψύξη
Ένα περίβλημα από αλουμίνιο με ενσωματωμένο σύστημα ψύξης διατηρεί βέλτιστες επιδόσεις και μακροζωία.
- Πολυδιάστατη εγκατάσταση
Προσφέρει τόσο σιδηρόδρομο γρήγορης απελευθέρωσης όσο και ρυθμιζόμενες επιλογές ποδιών για διάφορες ρυθμίσεις εκδηλώσεων.
Τεχνικές παραμέτρους
| Τεχνικές παραμέτρους: | Οθόνη LED για χώρο χορού |
| Πίτσα των Pixel: | 2.97 χιλιοστά |
| Τύπος Led: | SMD 1415 |
| Μάσκα: | Καφέ/κρεμαστικό |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500*500*76mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 11 κιλά |
| Υποκείμενο φορτίου: | 10,5-2,0 τόνους/m/2 |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 3840Hz |
| Αξιολόγηση IP: | Προσωρινή προστασία: IP65, πίσω προστασία: IP54 |
| Γκρι Σκάλα: | 14bit |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280w/m2 |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Περιβάλλον: | Εξωτερικές και εσωτερικές εγκαταστάσεις |
| Εγκατάσταση: | Σιδηρόδρομος/διαμορφώσιμο πόδι |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
Εφαρμογές:
- Διαφήμιση Μάρκετινγκ:Παρέχοντας αποτελεσματικές διαφημιστικές εκστρατείες μέσω ελκυστικών οθονών στο πάτωμα σε περιοχές υψηλής κυκλοφορίας.
- Αρχιτεκτονικό σχέδιο:Ενσωματώστε οθόνες στο εσωτερικό για εκπληκτικά οπτικά εφέ και διαδραστικούς χώρους.
- Εκθέσεις και κέντρα κληρονομιάς:Ενισχύστε τα εκθέματα με διαδραστικές οθόνες που παρέχουν διαφωτιστικές και συναρπαστικές αφηγήσεις.
- Περιοχές διασκέδασης:Δημιουργήστε μαγευτικά οπτικά θεάματα σε νυχτερινά κέντρα, αίθουσες συναυλιών και άλλους χώρους ψυχαγωγίας.

Πλεονέκτημα :
1- Ανταγωνιστικές τιμές:Η τιμή μονάδας ποικίλλει ανάλογα με την ποσότητα, επιτρέποντάς μας να σας προσφέρουμε τις πιο ανταγωνιστικές τιμές.
2Αμέσως απάντηση:Όλες οι ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθούν εντός 24 ωρών.
3Εμπειρογνώμονας υποστήριξης:Η καλά εκπαιδευμένη και έμπειρη ομάδα μας είναι διαθέσιμη για να σας βοηθήσει με τυχόν ερωτήσεις που σχετίζονται με το προϊόν.
4Αποκλειστική διανομή:Σας προσφέρουμε δικαιώματα διανομής για τα μοναδικά σας σχέδια και μερικά από τα υπάρχοντα μοντέλα μας.
5Εμπιστευτικότητα:Προστατεύουμε την περιοχή πωλήσεών σας, τις ιδέες σχεδιασμού, και όλες τις εμπιστευτικές πληροφορίες.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!