P0.9 COB Full Flip-chip Small Pixel Pitch LED οθόνη για γήπεδο ποδοσφαίρου
Οθόνη LED ποδοσφαιρικού σταδίου
,Μικρή οθόνη LED pitch pitchel
,Δείκτης LED P0.9 COB
P0.9 COB Οθόνη LED Full Flip-chip Small Pixel Pitch για Στάδιο Ποδοσφαίρου
Περιγραφή Προϊόντος:

Χαρακτηριστικά:
- Η πλήρης διαδικασία flip-chip COB ενσωματώνει προηγμένες τεχνολογίες προστασίας, συμπεριλαμβανομένης της προστασίας από συγκρούσεις, της αδιαβροχοποίησης, της αντοχής στην υγρασία και της αντοχής στην αλμυρή ομίχλη. Αυτά τα χαρακτηριστικά παρέχουν ισχυρή προστασία, διασφαλίζοντας ότι οι οθόνες LED παραμένουν απαλλαγμένες από θάμβωση ή δυσλειτουργία, ακόμη και σε περιβάλλοντα με υψηλή υγρασία ή αλμυρότητα.


- Αυτή η μονάδα διαθέτει τεχνολογία εκτύπωσης 3D με μελάνι, ενισχύοντας την αντίθεση κατά 20% ενώ ελαχιστοποιεί την ανάγκη για υψηλότερα επίπεδα φωτεινότητας. Ένα ενσωματωμένο πάνελ οθόνης κατάστασης LCD παρέχει παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο των λειτουργιών του ντουλαπιού, εξασφαλίζοντας βελτιωμένη χρηστικότητα.
- Ο σχεδιασμός PCB χρησιμοποιεί πλακέτα κυκλώματος HDI πολλαπλών στρώσεων, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφη χρωματική ομοιομορφία και αποτελεσματική διαχείριση θερμοκρασίας. Επιπλέον, η σειρά ενσωματώνει τσιπ καθόδου κοινής χρήσης Sunrise’s εξοικονόμησης ενέργειας, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση με επίπεδα κλίμακας γκρι έως και 16 bit.
Τεχνικές παράμετροι:
| Μοντέλο | P0.9 |
| Βήμα Pixel | 0.9mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση Ντουλαπιού | 600*337.5*35mm |
| Μέγεθος Μονάδας | 150x168.75 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού | 4.6kg |
| Υλικό Ντουλαπιού | Χυτό Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/36 |
| Συντήρηση | Εξυπηρέτηση από Μπροστά |
| Φωτεινότητα | 0-2000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς | 420/147 W/m² |
| Βαθμός IP |
Μπροστά: IP65 / Πίσω: IP30 |
| Ρυθμός Ανανέωσης | >3840Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης |
Στήριξη / Κρέμασμα / Στοίβαξη |
| Κλίμακα Γκρι | 16bit |
| Γωνία Θέασης | H:170°;V:170° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10%-90%RH |
Εφαρμογές:
- Σύστημα Ψηφιακής Σήμανσης
- Αλυσίδα καταστημάτων
- Έπιπλα δρόμου
- Πινακίδα
- Στάδιο ποδοσφαίρου
- Περιμετρική αφίσα LED
- Οθόνη αρένας κ.λπ.



Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Α1: Οθόνη LED ενοικίασης, Οθόνη LED εξωτερικού χώρου, Οθόνη LED εσωτερικού χώρου, Διαφανής οθόνη LED, Οθόνη πλακιδίων δαπέδου, Οθόνη LED δημιουργικού σχεδιασμού και άλλα.
Ε2: Μπορώ να το προσαρμόσω;
Α2: Φυσικά. Όλα τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα ανάπτυξης προϊόντων, καλώς ήρθατε να προσαρμόσετε.
Ε3: Ποια είναι η τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο οθόνης;
Α3: Καλώς ήρθατε να μας στείλετε ερώτηση. Οι επαγγελματίες μηχανικοί πωλήσεων μας θα παρέχουν κατάλληλες λύσεις.
Ε4: Ποια είναι η εγγύηση;
Α4: 2 χρόνια Εγγύηση
.
Ε5: Πόσες ημέρες για την παραγωγή;
Α5: 1-3 ημέρες για προϊόντα αποθέματος και 10-15 ημέρες για προσαρμοσμένα προϊόντα.
Ε6: Πώς να το χειριστείτε και να το χρησιμοποιήσετε;
Α6: Μπορεί να ελεγχθεί από υπολογιστή και Smartphone πολύ εύκολα.
Καλώς ήρθατε να ρωτήσετε για περισσότερες πληροφορίες. Παρέχουμε καθοδήγηση μέσω βίντεο και απομακρυσμένη βοήθεια.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!