P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED SMD1921 6000nits φωτεινότητα Προσωρινή υπηρεσία
6000nits Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P3.9 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED SMD1921 6000nits Φωτεινότητα Μπροστινή Εξυπηρέτηση
Περιγραφή Προϊόντος:
Οι εξωτερικές σταθερές οθόνες LED P3.9 συνδυάζουν τη δύναμη της τεχνολογίας και της δημιουργικότητας για να προσφέρουν οπτικά εκπληκτικές και συναρπαστικές διαφημίσεις. Με γραφικά υψηλής ευκρίνειας, ζωντανά χρώματα και δυναμικό περιεχόμενο, αυτές οι οθόνες χρησιμεύουν ως ένα εξαιρετικό μέσο για την προώθηση της επωνυμίας και τη διάδοση πληροφοριών. Η ικανότητά τους να τραβούν την προσοχή, να δεσμεύουν το κοινό και να δημιουργούν αξέχαστες εμπειρίες τις ξεχωρίζει από τις παραδοσιακές μεθόδους διαφήμισης.

Χαρακτηριστικά:
-
Φορητό και οικονομικό:Το ντουλάπι LED είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ αλουμίνιο, ζυγίζοντας περίπου 29 κιλά ανά τετραγωνικό μέτρο, γεγονός που βοηθά στη μείωση των εξόδων αποστολής.
-
Αποτελεσματική θερμική διαχείριση:Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, σε συνδυασμό με τη βάση αλουμινίου της μονάδας, εξασφαλίζει αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας.
-
Εύκολη πρόσβαση από μπροστά:Η οθόνη προσφέρει 100% πλήρη συντήρηση από μπροστά, επιτρέποντας την εύκολη αφαίρεση και συντήρηση της μονάδας LED και του κουτιού τροφοδοσίας από την μπροστινή πλευρά.
-
Κομψό και συμπαγές:Με πάχος ντουλαπιού μόλις 90mm, αυτό το εξαιρετικά λεπτό σχέδιο είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις εξοικονόμησης χώρου.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Οθόνη LED για ενοικίαση |
| Μοντέλο προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1000×1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 29 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/265 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα του γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνής, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, αμφιθέατρα, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων, ντισκοτέκ, νυχτερινά κέντρα, ψυχαγωγία υψηλών προδιαγραφών, τηλεοπτικά Spring Festival Gala, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Εξυπηρέτηση και υποστήριξη:
Υπηρεσία προ-πώλησης:
- Απαντήσεις σε ερωτήσεις εντός 24 ωρών.
- Έρευνα αγοράς και προβλέψεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις με βάση τις ανάγκες των πελατών.
- Παρέχονται δελτία δεδομένων και δείγματα.
- Πρόσθετες υπηρεσίες όπως προσαρμοσμένη συσκευασία και επισκέψεις στο εργοστάσιο.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
- Συνεχής παρακολούθηση της παραγωγής.
- Φωτογραφίες και βίντεο της παραγωγής κατόπιν αιτήματος.
- Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Παρατηρήσεις αντιμετωπίζονται εντός 24 ωρών.
- Οδηγίες συντήρησης και λύσεις εντός 48 ωρών.
- Εγγύηση 24 μηνών.
- Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
- Δωρεάν έγγραφα: οδηγός εγκατάστασης, εγχειρίδιο λογισμικού, οδηγός συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Μπορείτε να δεχτείτε τις παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές στην αγορά.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι, διετής εγγύηση για όλα τα προϊόντα.
Ε3: Ποιο είναι το MOQ σας;
Α3: Οποιαδήποτε ποσότητα είναι αποδεκτή για την παραγγελία σας. Και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη για μεγάλες ποσότητες.
Ε4: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α4: Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή;Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Ε5: Μπορώ να το προσαρμόσω;
Α5: Φυσικά. Όλα τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα ανάπτυξης προϊόντων, καλώς ήρθατε να προσαρμόσετε.
Ε6: Μπορεί να παίξει βίντεο HD;
Α6: Ναι, μπορεί να πραγματοποιήσει τη λειτουργία βίντεο HD με το σύστημα ελέγχου Novastar ή Colorlight.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!