Π3.91 Οθόνη LED ενοικίασης σκηνής SMD2020 Υπουργείο Αλ για εσωτερική χρήση
P3.91 σκηνική οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη
,Επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου
Π3.91 Οθόνη LED ενοικίασης σκηνής SMD2020 Υπουργείο Αλ για εσωτερική χρήση
Περιγραφή του προϊόντος:
Η οθόνη LED ενοικίασης P3.91 είναι ένα προϊόν υψηλής απόδοσης σχεδιασμένο για επαγγελματικές ενοικίες σκηνών με ανώτερη προσαρμοστικότητα.Αυτή η οθόνη προσφέρει μια ζωντανή και δυναμική οπτική εμπειρία σε σενάρια όπως μουσικές παραστάσεις, εκθέσεων και εταιρικών εκδηλώσεων, καθιστώντας την αξιόπιστη επιλογή για τις ανάγκες ενοικίασης σκηνής.Τα εξαιρετικά χαρακτηριστικά και η απόδοσή του όχι μόνο ικανοποιούν τις ανάγκες της παράστασης αλλά και αιχμαλωτίζουν την προσοχή του κοινού..

Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Γρήγορη κλειδαριά και μαγνητικό σύστημα για γρήγορη ρύθμιση, ιδανικό για χρονικά ευαίσθητα γεγονότα.
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω
Εύκολη συντήρηση και από τις δύο πλευρές με ανεξάρτητο κουτί τροφοδοσίας για αποτελεσματική συντήρηση.
- Λειτουργία αναρρίχησης
Ο μηχανισμός οπίσθιας αναρρίχησης εξαλείφει την ανάγκη για σκάλες, απλοποιώντας την πρόσβαση του τεχνικού για συντήρηση.
- Υψηλή αντίθεση
45001: 1 αναλογία αντίθεσης για καθαρές, ζωντανές εικόνες σε οποιοδήποτε φωτισμό.
- Προστατέψτε τη γωνία και την αντι-κτύπηση
Ενσωματωμένη προστασία των λαμπτήρων LED από βλάβες κατά τη μεταφορά ή τη ρύθμιση.
- Τρεις χρήσεις
SΤο σύστημα αυτό είναι κατάλληλο για ενοικίαση, σταθερές εγκαταστάσεις και χρήση του δαπέδου, προσφέροντας ευελιξία για διάφορες εκδηλώσεις.
- Σχεδιασμός ακτινοειδούς κλειδαριού
Επιτρέπει τη δημιουργία καμπυλών οθόνων για προσαρμοσμένες, εντυπωσιακές οπτικές εμπειρίες.
Τεχνικές παραμέτρους
| Τεχνικές παραμέτρους: | Δείκτης LED ενοικίασης σειράς κουάρτς |
| Πρότυπο προϊόντος: | QZI3.91 |
| Πίτσα των Pixel: | 3.91mm |
| Τύπος LED: | Επενδύσεις |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x500 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 14.5 kg/τμήμα |
| Υλικό ντουλαπιού: | Πυροβολείς AL |
| Φωτεινότητα: | 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 560/224w/m2 |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Τύπος εγκατάστασης: | Στάσιμο/εξαρτώμενο/συσταμένο στο πάτωμα |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός και πίσω |
Εφαρμογές:
- Εκπαιδευτικά ιδρύματα
Βελτίωση της μαθησιακής εμπειρίας με διαδραστικές οθόνες LED, υποστήριξη πολυμέσων παρουσιάσεων και δυναμικές διδακτικές ενότητες σε αίθουσες διδασκαλίας και αίθουσες διαλέξεων.
- Αίθουσες εκθέσεων
Μετατρέψτε τους χώρους εκθέσεων με οθόνες LED υψηλής ευκρίνειας που παρέχουν εκπληκτικά οπτικά στοιχεία και διαδραστικά χαρακτηριστικά, καθιστώντας τις εκθέσεις και τις παρουσιάσεις πιο ελκυστικές και επιδραστικές.
- Διαφήμιση στο μετρό
Κρατήστε την προσοχή των πολυάσχολων επιβατών σε σταθμούς του μετρό με οθόνες LED που παρουσιάζουν ένα μείγμα διαφημίσεων, ταξιδιωτικές πληροφορίες,και ανακοινώσεις δημόσιας υπηρεσίας σε υψηλής ορατότητας και δυναμική μορφή.
- Κέντρα Συνεδρίων
Αναβαθμίστε τα συνέδρια και τις εταιρικές εκδηλώσεις με μεγάλες οθόνες LED που γίνονται το επίκεντρο για παρουσιάσεις, ζωντανή ροή και διαδραστικές συζητήσεις.


Πλεονέκτημα :
1. Η τιμή μονάδας εξαρτάται από την ποσότητα, μπορούμε να σας προσφέρουμε μια ανταγωνιστική τιμή.
2Η έρευνα σας σχετικά με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί σε 24 ώρες.
3- Καλά εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό για να απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας σχετικά με τα προϊόντα.
4Οι διανομές προσφέρονται για το μοναδικό σας σχέδιο και μερικά από τα τρέχοντα μοντέλα μας.
5Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδεών σχεδιασμού, και όλων των προσωπικών σας πληροφοριών.
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Τι είδους οθόνη LED παρέχουμε;
Α1: Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / ενοικίαση / διαφήμιση / διαφανή και αφίσα LED οθόνη για την επιλογή σας.
Ε2: Η οθόνη LED σας συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα πιστοποίησης;
Α2: Ναι, η οθόνη LED μας συμμορφώνεται με διάφορα διεθνή πρότυπα πιστοποίησης, όπως πιστοποίηση CE, RoHS
πιστοποίηση, πιστοποίηση FCC, και ούτω καθεξής.
Ε: Υποστηρίζετε τα παραγγελία σχεδιασμού και προσαρμογής για την οθόνη σας;
Α3: Ναι, μπορούμε να παρέχουμε προσαρμοσμένο σχεδιασμό και προσαρμοσμένη παραγωγή σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών για να ανταποκριθούν στις ειδικές τους
απαιτήσεις και απαιτήσεις.
Ε4: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α4: Επτά στάδια ελέγχου ποιότητας διασφαλίζουν ότι οι παραγγελίες σας είναι καλές:
Οι πελάτες μας είναι μακροχρόνια συνεργαζόμενες μεγάλες διάσημες εταιρείες.
2) Έλεγχος υλικών από επαγγελματίες εργαζόμενους και μηχανές.
3) Αποδιορθώστε όλες τις μονάδες.
4) Δοκιμή γήρανσης 48 ωρών για όλες τις μονάδες πριν από την συναρμολόγηση.
5) Δοκιμάστε τη λειτουργία κάθε ντουλάπις μετά την συναρμολόγησή της από μηχανικούς και μηχανές.
6) δοκιμή γήρανσης 72 ωρών για ολόκληρη την οθόνη πριν από την αποστολή.
7) Όλες οι λεπτομέρειες τελική επιθεώρηση ξανά πριν από τη συσκευασία.
Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α5: 2 χρόνια εγγύηση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!