P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED διαφάνειας 75% Διαφάνεια 1000×500 mm
P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,75% διαφάνεια Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,1000×500 mm Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P7.8-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED διαφάνειας 75% Διαφάνεια 1000×500 mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Π7.8-7.8 Οι διαφανείς οθόνες LED παρέχουν μια ελκυστική και καινοτόμο λύση σε σύγκριση με τις συμβατικές οθόνες LED μεγάλου μορφότυπου.παράγουν αδιάβροχαΟι οθόνες αυτές, ενσωματωμένες σε γυάλινους τοίχους κουρτίνας, προσφέρουν μια αξιοσημείωτη οπτική επίδραση, καθιστώντας τους ιδανικούς για καταστήματα λιανικής πώλησης, ειδικά εκείνα με γυάλινες προσόψεις.καθώς διατηρούν την αρχιτεκτονική αισθητική ενώ προσθέτουν δυναμικές δυνατότητες προβολής.

Χαρακτηριστικά:
- Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
Εξοικονόμηση ενέργειας άνω του 30% σε σύγκριση με την κανονική οθόνη, εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον.
- Εύκολη εγκατάσταση
Δεν χρειάζεται να αλλάξει οποιαδήποτε δομή κτιρίου για την εγκατάσταση.
- Υψηλή διαφάνεια
Με βάση την οριζόντια διάταξη και την τεχνολογία φωτισμού, είναι έως και 75% διαφάνεια.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
70,8-7,8 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 75% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εμπορικά κέντρα, χώρους ψυχαγωγίας, αρχιτεκτονικά έργα, κυβερνητικά ιδρύματα, εμπορικές εκθέσεις και για σκοπούς όπως εκθέσεις, συνεντεύξεις Τύπου, αεροδρόμια, ξενοδοχεία,χώροι αναμονής σταθμού, εσωτερικές αρένες, και διάφορες άλλες δημόσιες εγκαταστάσεις.


Υπηρεσία και υποστήριξη:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
- Οι ερωτήσεις απαντήθηκαν μέσα σε 24 ώρες.
- Έρευνα αγοράς και προβλέψεις.
- Προσαρμοσμένες λύσεις με βάση τις ανάγκες των πελατών.
- Παρέχονται φύλλα δεδομένων και δείγματα.
- Πρόσθετες υπηρεσίες όπως ειδική συσκευασία και επισκέψεις εργοστασίου.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
- Συνεχή παρακολούθηση της παραγωγής.
- Φωτογραφίες και βίντεο της παραγωγής κατόπιν αιτήματος.
- Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Οι καταγγελίες αντιμετωπίζονται εντός 24 ωρών.
- Οδηγίες συντήρησης και λύσεις εντός 48 ωρών.
- Εγγύηση 24 μηνών.
- Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
- Δωρεάν έγγραφα: οδηγός εγκατάστασης, εγχειρίδιο λογισμικού, οδηγός συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα της οθόνης LED;
Α1: Ναι, δεχόμαστε την παραγγελία δειγμάτων για δοκιμές και επιθεώρηση ποιότητας.
Ε2: Πόσος είναι ο χρόνος εγγύησης;
Α2: Προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη εγγύηση δύο ετών για όλα τα προϊόντα.
Ε3: Τι είδους σύστημα ελέγχου;
Α3: Χρησιμοποιούμε το σύστημα ελέγχου Nova για να ελέγξουμε το περιεχόμενο και την οθόνη.
Ε4: Πώς να διασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος;
Α4: Είμαστε ένας πραγματικός κατασκευαστής και όλα τα προϊόντα μας παράγονται εσωτερικά, γεγονός που μας επιτρέπει να εγγυηθούμε την ποιότητα των προϊόντων μας με ακρίβεια.
Ε5: Ποια τεχνική υποστήριξη μπορείτε να παρέχετε;
Α5: Παρέχουμε δωρεάν διάφορες τεχνικές εκπαιδεύσεις, συμπεριλαμβανομένης της εκπαίδευσης λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!