P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED SMD1921 Βέλτιστο οπτικό αποτέλεσμα για το κοινό
εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,SMD1921 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P3.9 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED SMD1921 Καλύτερο Οπτικό Αποτέλεσμα Για Το Κοινό
Περιγραφή Προϊόντος:
Η διαφήμιση της P3.9 Outdoor Fixed LED Display συνδυάζει επιδέξια την τεχνολογική καινοτομία με τη δημιουργική σκέψη για να δημιουργήσει εκπληκτικό οπτικό αντίκτυπο και ελκυστικό διαφημιστικό περιεχόμενο. Με την ανώτερη καθαρότητα, τα ζωντανά χρώματα και τα δυναμικά γραφικά τους, αυτές οι οθόνες είναι ιδανικές για branding και μηνύματα. Η ικανότητά τους να τραβούν γρήγορα την προσοχή, να διατηρούν την προσοχή των θεατών και να δημιουργούν αξέχαστες εμπειρίες κάνει τις εξωτερικές οθόνες LED να ξεπερνούν τα παραδοσιακά μέσα στον τομέα της διαφήμισης.

Χαρακτηριστικά:
- Ελαφρύ και Οικονομικό
Το ντουλάπι LED είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ αλουμίνιο, ζυγίζοντας περίπου 29 κιλά ανά τετραγωνικό μέτρο, γεγονός που βοηθά στην ελαχιστοποίηση του κόστους αποστολής.
- Αποτελεσματική Διάχυση Θερμότητας
Ένας σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα σε συνδυασμό με μια βάση αλουμινίου εξασφαλίζει αποτελεσματική θερμική διαχείριση.Εύκολη Πρόσβαση από Μπροστά
- Συντήρηση
Η οθόνη υποστηρίζει 100% πρόσβαση από μπροστά, επιτρέποντας την εύκολη αφαίρεση και συντήρηση της μονάδας LED και του κουτιού τροφοδοσίας από μπροστά.
- Λεπτός και Εξοικονομεί Χώρο Σχεδιασμός
Με πάχος ντουλαπιού μόνο 90mm, ο εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός είναι ιδανικός για εγκαταστάσεις όπου ο χώρος είναι περιορισμένος.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | Οθόνη LED Ενοικίασης |
| Μοντέλο Προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση Ντουλαπιού: | 1000×1000x90 mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 500x250 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 29 kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/265 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική Χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:120° |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Η εφαρμογή των εξωτερικών οθονών LED μπορεί να περιλαμβάνει πινακίδες αυτοκινητοδρόμων για διαφήμιση υψηλής κυκλοφορίας, τοίχους LED τοποθετημένους σε στύλους για αστικά μηνύματα, αφίσες δρόμων για δυναμικό περιεχόμενο και μεγάλες οθόνες LED σε αθλητικά στάδια για την ενίσχυση τόσο της διαφήμισης όσο και της εμπειρίας των θαυμαστών.



Συσκευασία: Αντι-δονητικό ξύλινο ντουλάπι/Θήκη αεροπορικής πτήσης/ισχυρό χαρτοκιβώτιο
Λιμάνι αποστολής: Shenzhen, Κίνα
Τρόπος αποστολής:Αέρας;Express;Ωκεανός;Χερσαίες Μεταφορές
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραλαβής της πληρωμής εκ των προτέρων.
FAQ:
Ε1: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα της οθόνης LED;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές στην αγορά.
Ε2: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α2: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε3. Τι θα λέγατε για τον χρόνο παράδοσής σας;
Α3: Γενικά, θα χρειαστούν 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ε4: Είναι η οθόνη LED κατάλληλη για εξωτερική χρήση;
Α4: Ναι, η οθόνη LED είναι κατάλληλη για εξωτερική χρήση. Είναι σχεδιασμένη να αντέχει σε διάφορες καιρικές συνθήκες και έχει δυνατότητες υψηλής φωτεινότητας για να εξασφαλίζει εξαιρετική ορατότητα ακόμη και στο άμεσο ηλιακό φως.
Ε5: Πόσο ενεργειακά αποδοτική είναι η Outdoor Fixed LED Display;
Α5: Η Outdoor Fixed LED Display χρησιμοποιεί ενεργειακά αποδοτική τεχνολογία LED, καθιστώντας την μια βιώσιμη επιλογή για τις ανάγκες της οθόνης σας. Η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας βοηθά στη μείωση του λειτουργικού κόστους, ελαχιστοποιώντας παράλληλα τις επιπτώσεις της στο περιβάλλον.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!