Ελαστική οθόνη LED P4 Εικονική οθόνη κάμψης καμπυλών μαγνητών για ευπροσάρμοστη χρήση
Οθόνη επίδειξης των κυρτών εύκαμπτων οδηγήσεων
,Δείκτης ευέλικτης οθόνης LED
,Πολυδιάστατη ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED με Μαγνήτες Καμπύλωσης για Ευέλικτη Χρήση
Περιγραφή Προϊόντος:
Η Οθόνη LED P4 Flexible Screen Wall παρουσιάζει τεχνολογία οθόνης αιχμής με βήμα pixel 4mm, προσφέροντας εικόνες υψηλής ευκρίνειας σε ζωντανά χρώματα. Το μέγεθος του ντουλαπιού 960x720mm την καθιστά ιδανική για μια σειρά εσωτερικών εφαρμογών που απαιτούν μια κομψή, αποδοτική στην εξοικονόμηση χώρου οθόνη.

Χαρακτηριστικά:
- ΕΥΚΑΜΠΤΗ ΜΟΝΑΔΑ
Οι εύκαμπτες μονάδες μπορούν να κάνουν μπροστινή και αντίστροφη κάμψη για να επιτύχουν εσωτερικές και εξωτερικές καμπύλες εφαρμογές. Ελάχιστη διάμετρος 1m για την κατασκευή κυλίνδρου led.
- ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ
Με προστατευτικό περίβλημα σιλικόνης μονάδας, η μονάδα είναι μόνο 8,6 mm και ζυγίζει 0,17 kg.
- ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Μπορεί να κατασκευαστεί για σχήματα κύκλου, στήλης, κύματος... κ.λπ.
- ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Το ακριβές μέγεθος της μονάδας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση της επιτρέπει να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Εύκαμπτη Οθόνη LED P4 |
| Βήμα Pixel: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση Ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος Ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό Ντουλαπιού: | Απλός Χάλυβας |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 12 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
-Παρακολούθηση κατάστασης αποστολής
-Παροχή εγγράφων αποστολής
-Εγχειρίδιο χρήστη προϊόντος
-Οδηγίες και υπενθυμίσεις εγκατάστασης
-Χαρτογράφηση και διαμόρφωση οθόνης LED
-Επισκευή πάνελ και μονάδας
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Τι σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείτε και πώς λειτουργεί;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου Nova Taurus Series, το οποίο υποστηρίζει αναπαραγωγή και διαχείριση συστοιχίας. Μπορεί να ελεγχθεί εύκολα μέσω APP, τηλεφώνου, WiFi, iPad, φορητού υπολογιστή, υπολογιστή ή cloud.
Ε2: Μπορώ να κάνω μια παραγγελία δείγματος για μια οθόνη LED;
Α2: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για έλεγχο ποιότητας και αξιολόγηση. Τα μικτά δείγματα είναι επίσης αποδεκτά.
Ε3: Μπορώ να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α3: Ναι, η εκτύπωση λογότυπου είναι διαθέσιμη. Ενημερώστε μας εκ των προτέρων και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας πριν από την παραγωγή.
Ε4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
Α4: Ναι, παρέχουμε 2 χρόνια εγγύηση για τα προϊόντα μας.
Ε5: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Α5: Τυπικά, η παράδοση διαρκεί 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης. Ο ακριβής χρόνος εξαρτάται από τα συγκεκριμένα είδη και την ποσότητα της παραγγελίας.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!