Π5.2-10.4 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED Διαφανής HD για 4S οχήματα
HD Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P5.2-10.4 Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED Clear HD Για 4S Car Showroom Glass Wall
Περιγραφή Προϊόντος:
Οι διαφανείς οθόνες LED P5.2-10.4 παρέχουν μια εξαιρετικά αποτελεσματική και συναρπαστική εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές οθόνες LED μεγάλης μορφής. Αυτές οι οθόνες παράγουν συνεκτικές εικόνες συντονίζοντας τα LED ώστε να ανάβουν σε ακριβή χρώματα pixel. Όταν ενσωματώνονται σε γυάλινους τοίχους κουρτινών, δημιουργούν ένα επιβλητικό εφέ, επιτρέποντας στους σχεδιαστές να εφαρμόσουν λύσεις προβολής για χώρους λιανικής - ιδιαίτερα εκείνους με γυάλινες προσόψεις - χωρίς να διακόπτουν τον αρχιτεκτονικό σχεδιασμό.

Χαρακτηριστικά:
- Υψηλή αντίθεση και φωτεινότητα
Εξαιρετική ευελιξία, ζυγίζει κάτω από 8,5 Kg/m2 και είναι λεπτότερο από 25mm. Πολύ βολικό στη χρήση και τη μετακίνηση, εξοικονομώντας πολλά έξοδα μεταφοράς και συναρμολόγησης
- Σταθερότητα μεγάλη διάρκεια ζωής
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και εξοικονόμηση ενέργειας, Χαμηλή κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας για αύξηση της διάρκειας ζωής των LED
- Υψηλή Διαφάνεια
75% ποσοστό διαφάνειας, διαπερατό, κατάλληλο για τοποθέτηση σε γυάλινο τοίχο;>5000 nits φωτεινότητα, για όλα τα εξωτερικά περιβάλλοντα
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Διαφανής οθόνη LED |
| Pixel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1000×500mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 15 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 800/280 W/m² |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμολογία IP: | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Ποσοστό διαφάνειας: | 75% |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Κρέμασμα |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εμπορικά κέντρα, χώρους ψυχαγωγίας, αρχιτεκτονικά έργα, κυβερνητικά ιδρύματα, εμπορικές εκθέσεις και για σκοπούς όπως εκθέσεις, συνεντεύξεις τύπου, αεροδρόμια, ξενοδοχεία, χώρους αναμονής σταθμών, εσωτερικές αρένες και διάφορες άλλες δημόσιες εγκαταστάσεις.

Συσκευασία: Αντισεισμικό ξύλινο ντουλάπι/Θήκη αεροπορικής πτήσης/ισχυρό χαρτοκιβώτιο
Λιμάνι αποστολής: Shenzhen, Κίνα
Τρόπος αποστολής:Αέρας;Express;Ocean;Χερσαίες μεταφορές
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της λήψης της προκαταβολής.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Μπορείτε να παρέχετε προσαρμοσμένες υπηρεσίες;
Α1: Ναι, μπορούμε να σχεδιάσουμε διαφορετικές κατηγορίες προϊόντων σύμφωνα με τη ζήτησή σας.
Ε2: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α2: Ναι, προσφέρουμε 2 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε3: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα για την οθόνη LED;
Α3: Ναι, σας καλωσορίζουμε να παραγγείλετε ένα δείγμα για να δοκιμάσετε και να ελέγξετε την ποιότητα. Μπορείτε να επιλέξετε οποιοδήποτε στοιχείο θέλετε.
Ε4: Πόσο είναι το φορτίο;
Α4: Το κόστος αποστολής καθορίζεται από το μέγεθος της οθόνης και οι πληροφορίες του έργου γνωστοποιούνται από την έρευνα.
Ε5: Ποια είναι η τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο οθόνης;
Α5: Καλώς ήρθατε να μας στείλετε ερώτηση. Οι επαγγελματίες μηχανικοί πωλήσεων μας θα παρέχουν κατάλληλες λύσεις.