P6 Ελλειπτική διαφανής οθόνη LED 85% διαφάνεια 816x384mm Πίνακα πίσω υπηρεσία
P6 Διαφανής LED οθόνη με αυτοκόλλητο
,Επιστολή για την παρακολούθηση των επιβατών
,85% Διαφάνεια Ελλειμματική Διαφανής οθόνη LED
P6 Ελλειμματική διαφανής οθόνη LED 85% διαφάνεια 816x384mm οθόνη πίσω υπηρεσία
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Διαφάνεια:Η υψηλή διαφάνεια επιτρέπει στο γυαλί να είναι ορατό ακόμη και μετά την προσκόλληση της ταινίας, χωρίς δυσμενείς επιπτώσεις στο αρχικό σχέδιο.
- Ευελιξία:Μπορεί να κοπεί ελεύθερα και να ράβεται χωρίς συγκόλληση, και τα μεγέθη και τα σχήματα της οθόνης μπορούν να ταιριάζουν ευέλικτα σε μια ποικιλία φορέων περιοχής τοποθέτησης, όπως τριγωνικά και οβάλ.
- Ελαφρότητα:Η διαφανής ταινία LED υποστηρίζει καμπυλότητα έως 1100R και μπορεί να τυλιχθεί σε κύλινδρο.
- Ελαφρύ και λεπτό


Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησης |
| Πίτσα των Pixel: | 6 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος πίνακα: | 816x384 χιλιοστά |
| Ανάλυση πίνακα: | 136x64 pixels |
| Βάρος του πάνελ: | 2 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο + μαλακό PC |
| Συνεχιζόμενο σημείο διακοπής: | Υποστήριξη |
| Φωτεινότητα: | 4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 180/63 W/πετράδιο |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφάνεια: | 85% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°·V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~ + 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Η διαφανής οθόνη LED είναι ιδανική για εσωτερική διαφήμιση, καθώς μπορεί εύκολα να τοποθετηθεί σε οποιαδήποτε ομαλή επιφάνεια, όπως γυάλινα παράθυρα, τοίχοι ή πόρτες.Το διαφανές σχεδιασμό του επιτρέπει στο φυσικό φως να περάσειΜε την υψηλής ποιότητας οθόνη και τα λαμπερά φώτα LED,Οι διαφημίσεις σας θα ξεχωρίσουν και θα τραβήξουν την προσοχή των πιθανούς πελατών.

Μέθοδος εγκατάστασης:
Χρειάζονται μόνο τρία βήματα για να το εγκαταστήσετε:
1Βγάλε την προστατευτική ταινία.
2- Κρέμασέ τα στο γυαλί.
3Βάλτε τη μονάδα στην κάρτα ελέγχου.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Α1: Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / ενοικίαση / σταθερή οθόνη LED / οθόνη LED δαπέδου / ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθονών LED; Αν ναι, σε ποια πόλη;
Α2: Ναι, το εργοστάσιο μας με 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, επαρχία GUANGDONG.
Ε3:Τα μοντέλα οθόνης LED εκφράζονται γενικά σε PX, όπως P2 P3 P4.....P8, P10, τι σημαίνει αυτό;
Α3: P3 P4.....P8,P10 σημαίνει ότι το πλάτος των pixel είναι 3mm 4mm....10mm, το οποίο καθορίζει την ανάλυση μιας οθόνης.
Ε4:Ποιο πλάτος pixel piρέpiει να διαλέξω στην οθόνη LED;
Α4:Η χρήση της οθόνης LED καθορίζεται κυρίως από την απόσταση προβολής, το μέγεθος της οθόνης, το επιθυμητό αποτέλεσμα και τον προϋπολογισμό του πελάτη.
Ε5: Για να παραγγείλετε μια επίδειξη, τι είδους πληροφορίες πρέπει να σας προσφέρω;
Α5:Πρέπει να παρέχετε πλάτος/ύψος της οθόνης, την κύρια χρήση, την απόσταση προβολής, τις φωτογραφίες σκηνής, ειδικές απαιτήσεις, στη συνέχεια μπορώ να σας παρέχω μια λεπτομερή λίστα προσφορών.
Ε6:Πώς να το εγκαταστήσετε;
Α6:Δωρεάν για την παροχή λεπτομερών σχεδίων χάλυβα, οδηγιών εγκατάστασης και διαγράμματος καλωδίωσης, δωρεάν απομακρυσμένη διενέργεια ελαττωμάτων.Μπορούμε επίσης να στείλουμε τους μηχανικούς μας στην τοποθεσία για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση αν χρειαστεί.
Ε7:Και η ποιότητά σας;
Α7: Η ποιότητα της οθόνης μας είναι εξαιρετική. Χρησιμοποιούμε υλικά υψηλής ποιότητας προμηθευτών στον κόσμο, ελέγχουμε αυστηρά τη διαδικασία παραγωγής,και να περάσει την επανειλημμένη επιθεώρηση ποιότητας για να διασφαλίσει ότι κάθε προϊόν είναι κατάλληλο.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!