Ετικέτα P4 Ελλειμματική Διαφανής Οθόνη LED Σύγχρονη διαφημιστική λύση για εμπορικό κέντρο
Διαφανής οθόνη LED εμπορικού κέντρου
,Π4 Διαφανής οθόνη LED με πρόσφυση
,Σύγχρονη διαφανής διαφάνεια LED διαφήμισης
Ετικέτα P4 Ελλειμματική Διαφανής Οθόνη LED Σύγχρονη διαφημιστική λύση για εμπορικό κέντρο
Περιγραφή του προϊόντος:
Η προηγμένη διαφανής ταινία αυτοκόλλησης LED είναι ιδανική για διαφήμιση σε εμπορικά κέντρα ή σε γυάλινα παράθυρα.Η ταινία αυτοκόλλησης LED της σειράς T-PAPER ενισχύει την επίδραση της διαφήμισης και χρησιμεύει ως σύγχρονη εναλλακτική λύση στις παραδοσιακές πινακίδες.

Χαρακτηριστικά:
- Υπερτελής
Με πάχος 2 χιλιοστών είναι η πιο λεπτή οθόνη LED στην αγορά.
- Ελαστικός
Δοκίμασμα με ελαστική ταινία, μπορεί να τοποθετηθεί σε καμπυλωτό γυάλινο τοίχο.
- Υψηλή διαφάνεια
Το διαφανές φιλμ είναι 70% διαφανές, η καλύτερη επιλογή για τα παράθυρα.
- Εξαιρετικό φως
Το φιλμ μεγέθους 1000x500mm ζυγίζει μόνο 3 κιλά, βολικό για χειρισμό.
- Μέγεθος κοπής
Το πάνελ με το φιλμ μπορεί να κοπεί για να ανταποκριθεί σε διαφορετικές συνθήκες εγκατάστασης, όπως το ακανόνιστο γυαλί.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | TP4 |
| Πίτσα των Pixel: | 4-8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | - Όχι. |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x1500 χιλιοστά |
| Βάρος: | 3.5 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PC |
| Τύπος οδήγησης: | Στατική |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 720/252 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Ενδεσμό/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
- Γυάλινη πρόσοψη κτιρίου
- Γυάλινος τοίχος εμπορικού κέντρου
- Αποθηκεύστε τα γυαλιά των παραθύρων
- Εμβληματικό κατάστημα της μάρκας
- Γυάλινη αίθουσα και διάδρομος


Υποστήριξη και εξυπηρέτηση
- Υπηρεσία προ πώλησης:
Απαντάμε σε ερωτήσεις εντός 24 ωρών. Προσφέρουμε έρευνα αγοράς και προβλέψεις προσαρμοσμένες στις ανάγκες του πελάτη, μαζί με εξατομικευμένες, επαγγελματικές λύσεις.Τα φύλλα δεδομένων και τα δείγματα είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματοςΜπορεί επίσης να οργανωθούν πρόσθετες υπηρεσίες, όπως σχεδιασμός προσαρμοσμένης συσκευασίας και επισκέψεις εργοστασίου.
- Υπηρεσία κατά την πώληση:
Παρακολουθούμε συνεχώς τη διαδικασία παραγωγής και παρέχουμε φωτογραφίες και βίντεο με βάση τα αιτήματα των πελατών.
- Υπηρεσία μετά την πώληση:
Αντιδρούμε σε παράπονα εντός 24 ωρών και παρέχουμε καθοδήγηση συντήρησης ή επίλυση προβλημάτων εντός 48 ωρών..Ένα πλήρες σύνολο εγγράφων, συμπεριλαμβανομένων οδηγιών εγκατάστασης, εγχειριδίων λειτουργίας λογισμικού, οδηγών εύκολης συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου, παρέχεται δωρεάν.
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε τις παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι, εγγύηση δύο ετών γιαόλα τα προϊόντα.
Ε3: Ποιο είναι το κόστος αποστολής;
Α3: Τα έξοδα αποστολής ποικίλλουν ανάλογα με το βάρος· θα επιλέξουμε την πιο προσιτή και ασφαλή επιλογή με βάση τις ποσότητες σας.
Q4: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α4: Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή.Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Ε5: Μπορεί η οθόνη LED να προσαρμοστεί σε διάφορα μεγέθη και σχήματα;
Α5: Η οθόνη LED μπορεί να προσαρμοστείνα ταιριάζει σε συγκεκριμένα μεγέθη και σχήματα, εξασφαλίζοντας την τέλεια ενσωμάτωση στις απαιτήσεις χώρου και σχεδιασμού σας.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!