Π8 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED SMD2727 960x960mm Αλουμινίου Προφίλ Υπουργείο
P8 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,SMD2727 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P8 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED SMD2727 960x960mm Αλουμινένιο Προφίλ
Περιγραφή Προϊόντος:
Η Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED είναι ένα εξαιρετικά αξιόπιστο και ανθεκτικό προϊόν κατάλληλο για εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές. Διαθέτει τάση λειτουργίας AC100-240V/50-60HZ, σύνδεση μονάδας σκληρής σύνδεσης, θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+60℃ και διάρκεια ζωής ≥100.000 ώρες. Είναι μια τέλεια λύση για εξωτερικές σταθερές οθόνες, σταθερές οθόνες LED και εξωτερικές σταθερές εφαρμογές οθόνης LED. Με τα υψηλής ποιότητας εξαρτήματά του και την προηγμένη τεχνολογία, μπορεί να προσφέρει μια εκπληκτική οπτική εμπειρία στους χρήστες του. Μπορεί επίσης να αντέξει ακραίες περιβαλλοντικές συνθήκες, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για εξωτερικές και εμπορικές εφαρμογές.

Χαρακτηριστικά:
- Μονάδα διπλής θύρας
Αυτές οι μονάδες διαθέτουν δύο θύρες σύνδεσης, οι οποίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν και οι δύο, εξαλείφοντας την ανάγκη επιλογής μεταξύ αριστερής ή δεξιάς πλευράς κατά την εγκατάσταση ή τις επισκευές.
- Εξυπηρέτηση από μπροστά και πίσω
Τόσο η μονάδα όσο και το κουτί τροφοδοσίας είναι προσβάσιμα από μπροστά ή πίσω, παρέχοντας ευελιξία και ευκολία για διάφορες απαιτήσεις έργων.
- Αδιάβροχο
Με βαθμό προστασίας IP66, η οθόνη είναι ανθεκτική και σταθερή, καθιστώντας την ιδανική για εξωτερική χρήση.
- Αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας
Κατασκευασμένο με αλουμινένιο προφίλ, το πλαίσιο διαχέει αποτελεσματικά τη θερμότητα. Ο ανοιχτός σχεδιασμός των μονάδων επιτρέπει τη διέλευση της θερμότητας, επεκτείνοντας τη διάρκεια ζωής της οθόνης.
- Σκληρή σύνδεση
Οι μονάδες συνδέονται απευθείας με την πλακέτα διανομέα χωρίς καλώδια, προσφέροντας γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση με ακριβή ευθυγράμμισηκαι εξαλείφοντας την ανάγκη διαχείρισης καλωδίων.
Τεχνικές παράμετροι:
| Όνομα προϊόντος | Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED |
| Βήμα εικονοστοιχείων: | 8 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960x960 mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού: | 120*120 εικονοστοιχεία |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x320 mm |
| Ανάλυση μονάδας: | 60*40 εικονοστοιχεία |
| Ποσότητα μονάδας/ντουλάπι: | 2x3=6τμχ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 15625 κουκκίδες/τ.μ. |
| Βάρος ντουλαπιού: | 22 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμινένιο προφίλ |
| Χρώμα ντουλαπιού: | Μαύρο / Λευκό |
| Τύπος οδήγησης: | 1/4 |
| Φωτεινότητα: | 6000/9000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 580/165 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά και πίσω |
| Συνθήκη χρήσης: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | IP66 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Στήριξη/Στοίβαξη |
| Κλίμακα του γκρι: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Απόσταση θέασης: | ≥10m |
| Λειτουργική υγρασία: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Η εφαρμογή των εξωτερικών οθονών LED μπορεί να περιλαμβάνει πινακίδες αυτοκινητοδρόμων για διαφήμιση υψηλής κυκλοφορίας, τοίχους LED τοποθετημένους σε στύλους για αστικά μηνύματα, αφίσες δρόμων για δυναμικό περιεχόμενο και μεγάλες οθόνες LED σε αθλητικά στάδια για την ενίσχυση τόσο της διαφήμισης όσο και της εμπειρίας των θαυμαστών.


Εγκατάσταση:
Οι επτά τρόποι εγκατάστασης είναι οι εξής:

Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Τι είδους οθόνη παρέχουμε;
A1: Έχουμε εσωτερική/εξωτερική/ενοικίαση/σταθερή οθόνη LED/Οθόνη LED δαπέδου/Ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθόνης LED. Αν ναι, σε ποια πόλη;
A2: Ναι, το εργοστάσιό μας είναι 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, στην επαρχία GUANGDONG.
Ε3: Τα μοντέλα οθόνης LED εκφράζονται γενικά σε PX, όπως P2 P3 P4.....P8, P10, τι σημαίνει αυτό;
A3: P3 P4.....P8,P10 σημαίνει ότι το βήμα εικονοστοιχείων είναι 3mm 4mm....10mm, το οποίο καθορίζει την ανάλυση μιας οθόνης. Το βήμα εικονοστοιχείων είναι μικρότερο, η ανάλυση της οθόνης led είναι υψηλότερη.
Ε4: Τι βήμα εικονοστοιχείων πρέπει να επιλέξω στην οθόνη led μου;
A4: Η χρήση της οθόνης led, καθορίζεται κυρίως από την απόσταση θέασης, το μέγεθος της οθόνης, το επιθυμητό αποτέλεσμα και τον προϋπολογισμό του πελάτη.
Ε5: Για να παραγγείλω μια οθόνη, τι είδους πληροφορίες πρέπει να σας προσφέρω;
A5: Θα πρέπει να παρέχετε το πλάτος/ύψος της οθόνης, την κύρια χρήση, την απόσταση θέασης, τις φωτογραφίες της σκηνής, τις ειδικές απαιτήσεις, τότε μπορώ να σας παρέχω μια λεπτομερή λίστα προσφορών.
Ε6: Πώς να εγκαταστήσετε;
A6: Δωρεάν παροχή λεπτομερών σχεδίων χαλύβδινων κατασκευών και οδηγιών εγκατάστασης και διαγράμματος καλωδίωσης, δωρεάν απομακρυσμένη αποσφαλμάτωση. Μπορούμε επίσης να στείλουμε τους μηχανικούς μας στον ιστότοπο για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση εάν χρειαστεί.
Ε7: Τι γίνεται με την ποιότητά σας;
A7: Η ποιότητα της οθόνης μας είναι εξαιρετική. Χρησιμοποιούμε τα υλικά υψηλής ποιότητας προμηθευτών στον κόσμο, ελέγχουμε αυστηρά τη διαδικασία παραγωγής και περνάμε την πολλαπλή επιθεώρηση ποιότητας για να διασφαλίσουμε ότι κάθε προϊόν είναι κατάλληλο.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!