P3.9-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED HD Αδιάβροχη για εμπορικό κέντρο
P3.9 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Αδιάβροχη υπαίθρια διαφανής οδηγημένη επίδειξη
,HD Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P3.9-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED HD Αδιάβροχη για εμπορικό κέντρο
Περιγραφή του προϊόντος:
Η διαφανής οθόνη LED P3.9-7.8 είναι κατασκευασμένη με LED-pixels ενσωματωμένα σε διαφανές ή ημιδιαφανές υλικό, όπως γυαλί ή ακρυλικό.ενώ η διαφάνεια του υλικού επιτρέπει το φως να περάσει, δημιουργώντας ένα εντυπωσιακό και οπτικά ελκυστικό αποτέλεσμα, που δίνει την εντύπωση ότι το περιεχόμενο επιπλέει στον αέρα,καθιστώντας την οθόνη τέλεια για τη δημιουργία εκπληκτικών οπτικών εγκαταστάσεων που ενσωματώνονται ομαλά στο περιβάλλον τους.
Χαρακτηριστικά:
- Υψηλή διαφάνεια
Από 60% έως 75% ποσοστό διαφάνειας θα μπορούσε να διατηρήσει το εσωτερικό φυσικό φωτισμό και την προβολή.
- Υψηλή φωτεινότητα
Η υψηλή φωτεινότητα έως 5500 νιτ εξασφαλίζει τέλεια οπτική απόδοση για διαφανείς οθόνες LED εσωτερικών και εξωτερικών χώρων.
- Εύκολη συντήρηση
Απαιτεί αντικατάσταση μεμονωμένων μονάδων χωρίς να απαιτείται ολόκληρη η οθόνη LED, εύκολη συντήρηση στο μπροστινό μέρος.
- Δημιουργικό
Το Vision Led Pro μπορεί να κάνει τη διαφανή οθόνη LED σε διάφορα σχήματα όπως κυβικά, κυλίνδροι κλπ. για να ανταποκρίνεται σε ειδικές απαιτήσεις.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
50,2-10,4 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5500 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 65% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:
- Βιτρίνα γυαλιού καταστήματος
Οι διαφανείς οθόνες LED έχουν φέρει επαναστατικές αλλαγές στους λιανοπωλητές και είναι όλο και πιο δημοφιλείς σε τομείς όπως οι προσόψεις κτιρίων, οι διακοσμήσεις γυάλινων παραθύρων και οι εσωτερικές διακοσμήσεις.
- Εμπορικό κέντρο
Υπάρχει ένα ευρύ φάσμα σενάριων εφαρμογής σε εμπορικά κέντρα, όπως ανελκυστήρες περιήγησης, αίθουσες και γυάλινα διαμερίσματα.Οι διαφανείς οθόνες LED συνδυάζουν αποτελεσματικά τη σύγχρονη καλλιτεχνική ομορφιά με το περιβάλλον του εμπορικού κέντρου.
- Γυάλινος τοίχος κουρτίνας
Πολλά κτίρια της πόλης χρησιμοποιούν γυάλινους τοίχους κουρτίνας, οι οποίοι είναι ελκυστικοί και μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως εξωτερικοί διαφημιστικοί φορείς.



Προσφέρουμε πλήρη υποστήριξη σε κάθε στάδιο της εμπλοκής.
Προαγοράς:
Θα έχετε ολοκληρωμένες οδηγίες παραγωγής και οδηγίες εμπειρογνωμόνων για την εγκατάσταση του εξοπλισμού.
Κατά τη διάρκεια της αγοράς:
Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις, δημιουργικά οπτικά σχέδια και εντυπωσιακά παραδείγματα έργων
Μετά την αγορά:
Απολαύστε μια εγγύηση δύο ετών, ένα ειδικό προσωπικό συντήρησης, άμεση υποστήριξη, διαθεσιμότητα ανταλλακτικών, δωρεάν εκπαίδευση, παρακολούθηση πακέτων και συνεχείς ενημερώσεις λογισμικού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε τις παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι.ΑΕγγύηση δύο ετών για όλατο προϊόν διαφανούς οθόνης LED.
Ε3:Η διαφανής οθόνη LED είναι κατάλληλη για εξωτερική χρήση;
Α3:Ναι, η διαφανής οθόνη LED είναι κατάλληλη για εξωτερική χρήση.Έχει σχεδιαστεί για να αντέχει σε διάφορες καιρικές συνθήκες και διαθέτει υψηλές δυνατότητες φωτεινότητας για να εξασφαλίσει εξαιρετική ορατότητα ακόμη και στο άμεσο ηλιακό φως..
Ε4: Μπορεί το περιεχόμενο να ενημερώνεται εξ αποστάσεως στην διαφανή οθόνη LED;
Α4: Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να ενημερώνεται εξ αποστάσεως, επιτρέποντάς σας να διαχειρίζεστε και να αλλάζετε το περιεχόμενο που εμφανίζεται χωρίς προσπάθεια.Μπορείτε να προγραμματίσετε ενημερώσεις περιεχομένου και να βεβαιωθείτε ότι τα μηνύματά σας είναι πάντα σχετικά και ενημερωμένα.
Ε5: Μπορεί η διαφανής οθόνη LED να προσαρμοστεί για να ταιριάζει σε διάφορα μεγέθη και σχήματα;
Α5: Ναι. η διαφανής οθόνη LED μπορεί να προσαρμοστεί, iΗ συσκευή μπορεί να προσαρμοστεί σε συγκεκριμένα μεγέθη και σχήματα, εξασφαλίζοντας την τέλεια ενσωμάτωση στις απαιτήσεις χώρου και σχεδιασμού σας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!