P3.9-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED υπερτελής λεπτής πλήρους χρώσης για λιανικό εμπόριο
P3.9 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Εξωτερική διαφανής οθόνη LED λιανικού εμπορίου
,Πλήρης χρωματική εξωτερική διαφανής οθόνη LED
P3.9-7.8 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED υπερτελής λεπτής πλήρους χρώματος για λιανικό εμπόριο
Περιγραφή του προϊόντος:
Η διαφανής οθόνη LED P3.9-7.8 είναι ένα πρωτοποριακό προϊόν οθόνης LED. Διατηρεί την αισθητική ελκυστικότητα της φωτεινής και όμορφης εγκατάστασής της χωρίς να συμβιβάζεται με την ποιότητα.Εξασφαλίζει ζωντανή αναπαραγωγή χρωμάτων και λεπτομερείς δυναμικές εικόνεςΑυτή η εξωτερική διαφανής οθόνη διαθέτει μικρά φωτεινά σημεία, απαλή φωτεινότητα, υψηλή πυκνότητα, εξαιρετικά οπτικά εφέ και απρόσκοπτη ραφή.

Χαρακτηριστικά:
1.Μέχρι 65% διαφάνεια επιτρέπει στην διαφανή οθόνη να μην εμποδίζει την θέα του πελάτη.
2Γρήγορη εγκατάσταση.δεν χρειάζεται να αλλάξει οποιεσδήποτε δομές κτιρίου για την εγκατάσταση.
3. Υψηλή φωτεινότητα; Αθόρυβη λειτουργία.
4Υπερτελές λεπτό και ελαφρύ βάρος για μεταφορά,ισχυρή δομή.
5.Εύκολη συντήρηση, η λωρίδα φωτός μπορεί να αφαιρεθεί απευθείας από το μπροστινό μέρος.
6- Με μεγάλη οπτική γωνία.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
30,9-7,8 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 65% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:



Υποστήριξη και εξυπηρέτηση
Προσφέρουμε πλήρη υποστήριξη σε κάθε στάδιο της εμπλοκής.
Προαγοράς:
Θα έχετε ολοκληρωμένες οδηγίες παραγωγής και οδηγίες εμπειρογνωμόνων για την εγκατάσταση του εξοπλισμού.
Κατά τη διάρκεια της αγοράς:
Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις, δημιουργικά οπτικά σχέδια και εντυπωσιακά παραδείγματα έργων
Μετά την αγορά:
Απολαύστε μια εγγύηση δύο ετών, ένα ειδικό προσωπικό συντήρησης, άμεση υποστήριξη, διαθεσιμότητα ανταλλακτικών, δωρεάν εκπαίδευση, παρακολούθηση πακέτων και συνεχείς ενημερώσεις λογισμικού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε τις παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι, εγγύηση δύο ετών γιαόλα τα προϊόντα.
Ε3: Ποιο είναι το κόστος αποστολής;
Α3: Τα έξοδα αποστολής ποικίλλουν ανάλογα με το βάρος· θα επιλέξουμε την πιο προσιτή και ασφαλή επιλογή με βάση τις ποσότητες σας.
Q4: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α4: Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή.Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Ε5: Μπορώ να το προσαρμόσω;
Α5: Φυσικά. Όλα τα αγαθά μπορούν να προσαρμοστούν, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα ανάπτυξης προϊόντων, καλωσορίζουμε να προσαρμόσετε.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!