Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 1000x500mm Υψηλής ποιότητας για έκθεση
P10.4 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Έκθεση Εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 1000x500 mm
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED 1000x500mm Υψηλής ποιότητας για έκθεση
Περιγραφή του προϊόντος:
Η διαφανής οθόνη LED υψηλής ποιότητας P10.4-10.4 είναι ένα πρωτοποριακό προϊόν οθόνης LED. Διατηρεί την αισθητική ελκυστικότητα της φωτεινής και όμορφης εγκατάστασής του χωρίς να συμβιβάζεται με την ποιότητα.Εξασφαλίζει ζωντανή αναπαραγωγή χρωμάτων και λεπτομερείς δυναμικές εικόνεςΑυτή η εξωτερική διαφανής οθόνη διαθέτει μικρά φωτεινά σημεία, απαλή φωτεινότητα, υψηλή πυκνότητα, εξαιρετικά οπτικά εφέ και απρόσκοπτη ραφή.

Χαρακτηριστικά:
1Υψηλή διαφάνεια με ποσοστό διαφάνειας άνω του 75%
2Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση, ευρεία γωνία θέασης
3. Υψηλή φωτεινότητα, ήσυχη λειτουργία
4- ελαφρύ βάρος για μεταφορά,ισχυρή δομή
5Υπερ λεπτός σχεδιασμός με πάχος μόνο 40mm
6. Δεν χρειάζεται να αλλάξει οποιαδήποτε δομή κτιρίου για την εγκατάσταση
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: |
50,2-10,4 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 15 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 75% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
Εφαρμογές:
- Χορεογραφία σκηνής
Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να διαφοροποιηθεί ανάλογα με το σχήμα της σκηνής.και λεπτές ιδιότητες της διαφανούς οθόνης LED για να παράγει ισχυρό αποτέλεσμα προοπτικής, προσδίδει μια συγκεκριμένη ατμόσφαιρα και δυναμική στη σκηνή, και εκφράζει καλύτερα το θέμα.
- Επιστημονικό Μουσείο
Το Μουσείο Επιστήμης και Τεχνολογίας είναι ένας σημαντικός χώρος για τη διάδοση της επιστημονικής γνώσης.Η διαφανής οθόνη LED μπορεί να προσαρμοστεί για να σας κάνει να αισθανθείτε τη μαγεία και το μυστήριο της επιστήμης και της τεχνολογίας.
- Δημιουργική προσαρμογή
Στο πεδίο της προσαρμογής ειδικών μορφών, όπως σφαιρικές, τόξοι, κυλινδρικές κλπ., η εφαρμογή διαφανών οθόνων LED βελτιώνει περαιτέρω την εμφάνιση και την ομορφιά,και μπορούν επίσης να προσαρμοστούν καλά στη συνολική δομή και τις ανάγκες χρήσης του περιβάλλοντος, το οποίο είναι πολύ ελκυστικό και φιλικό προς το χρήστη.



Υποστήριξη και εξυπηρέτηση
Προσφέρουμε πλήρη υποστήριξη σε κάθε στάδιο της εμπλοκής.
Προαγοράς:
Θα έχετε ολοκληρωμένες οδηγίες παραγωγής και οδηγίες εμπειρογνωμόνων για την εγκατάσταση του εξοπλισμού.
Κατά τη διάρκεια της αγοράς:
Παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις, δημιουργικά οπτικά σχέδια και εντυπωσιακά παραδείγματα έργων.
Μετά την αγορά:
Απολαύστε μια εγγύηση δύο ετών, ένα ειδικό προσωπικό συντήρησης, άμεση υποστήριξη, διαθεσιμότητα ανταλλακτικών, δωρεάν εκπαίδευση, παρακολούθηση πακέτων και συνεχείς ενημερώσεις λογισμικού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Δέχεστε παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι, όλα τα προϊόντα συνοδεύονται από εγγύηση δύο ετών.
Ε3: Ποιο είναι το κόστος αποστολής;
Α3: Τα έξοδα αποστολής ποικίλλουν ανάλογα με το βάρος· θα επιλέξουμε την πιο προσιτή και ασφαλή επιλογή με βάση τις ποσότητες σας.
Q4: Πώς το εργοστάσιο σας εξασφαλίζει τον έλεγχο ποιότητας;
Α4: Η ποιότητα είναι η κορυφαία προτεραιότητά μας.
Ε: Μπορεί το προϊόν να προσαρμοστεί με λογότυπο;
Α5: Ναι, αποδεχόμαστε προσαρμογή λογότυπου. Παρακαλούμε συζητήστε και επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες σχεδιασμού με την ομάδα μας πριν από την παραγωγή.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!