P2.85 Εξωτερική μονάδα οθόνης LED με ντουλάπι χύτευσης αλουμινίου 320x320mm
320x320mm εξωτερική μονάδα οθόνης LED
,P2.85 εξωτερική μονάδα οθόνης LED
P2.85 Εξωτερική μονάδα οθόνης LED με ντουλάπι χύτευσης αλουμινίου 320x320mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Η σειρά SMART BLOCK δημιουργήθηκε για να βοηθήσει τους σχεδιαστές να δημιουργήσουν δημιουργικές σταθερές οθόνες LED.Μεταφράζεται σε μια ποικιλία διαστάσεων του πλαισίου που μπορεί να συναρμολογηθεί όπως τα τούβλα για να δημιουργήσει μη συμβατική, καλλιτεχνικές, εντυπωσιακές προβολές.
Η σειρά Visual World SMART BLOCK δημιουργήθηκε για να ανταποκριθεί σε υψηλού επιπέδου εξωτερικό έργο σταθερής οθόνης LED. Συνδυάζει ισχύ και σήμα σε ένα κουτί ρεύματος και καλώδιο,που κάνει την εμφάνιση απλή αλλά κομψήΜηδενική αναβοσβήνωση και χαμηλή καθυστέρηση απεικόνισης εικόνας βίντεο, παρέχοντας στο κοινό την καλύτερη οπτική εμπειρία.
Χαρακτηριστικά:
- Άλλοι χημικοί συστατικοί:Ελαφρύ και ανθεκτικό πίνακα αλουμινίου χύτευσης με πεποίθηση κάνει την ακριβή συναρμολόγηση της αντίστοιχης θέσης τρύπας
- Προσωρινή πρόσβαση:Οι μαγνητικές μονάδες LED συνδέονται στενά με το πλαίσιο της μονάδας. Το σχοινί ασφαλείας είναι προαιρετικό για την ενίσχυση της σύνδεσης.
- Ενσωμάτωση κιβωτίου ισχύος:Η τροφοδοσία, η κάρτα λήψης και η πλακέτα κόμβου απλοποιούνται σε ένα μικρό κουτί ρεύματος.
- Τείχος βίντεο με καμπύλη:Οι ενότητες με άκρες 45° είναι συμβατές με ένα απλό προσαρμοσμένο μεταλλικό ντουλάπι με μαγνήτες, το οποίο επιτρέπει στο μοντέλο να κατασκευάζει καμπυλωμένους τοίχους.
- Καλώδιο μετάδοσης 2 σε 1:Προσαρμοσμένο καλώδιο 2 σε 1 επιτρέπει στην οθόνη LED να μεταδίδει το ρεύμα και το σήμα ταυτόχρονα.

ΤεχνολογίαΔιάφορες παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εξωτερική μονάδα οθόνης LED |
| Πρότυπο προϊόντος: | SMART BLOCK |
| Πίτσα των Pixel: | 20,85 mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 122500 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 320x320 χιλιοστά |
| Ανάλυση της μονάδας: | 112*112 |
| Βάρος της μονάδας: | 10,54 κιλά |
| Μοντέλο+βάρος σχήματος: | 2.22 κιλά |
| Υλικό της μονάδας: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -30°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% έως 80% RH |
Εφαρμογή:
Αυτό το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για διαφήμιση, ενημερωτικές οθόνες, ακόμη και ως φόντο για εκδηλώσεις και παραστάσεις.μπορεί εύκολα να προσελκύσει την προσοχή των περαστικών και να μεταφέρει το μήνυμά σας αποτελεσματικά.


Συσκευή: Αντιτροχιαστικό ξύλινο ντουλάπι/Αεροπορική θήκη/ισχυρό χαρτόνι
Λιμένας αποστολής:Σενζέν, Κίνα
Τρόπος αποστολής:Αερομεταφορές, Εξπρές, Ωκεανικές, Χερσαίες
Χρόνος παράδοσης:10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραλαβής της προκαταβολικής πληρωμής.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορείτε να παρέχετε εξατομικευμένες υπηρεσίες;
Α1:Ναι, μπορούμε να σχεδιάσουμε διαφορετικές κατηγορίες προϊόντων σύμφωνα με την απαίτησή σας.
Q2: Είναι εντάξει να εκτυπώσουμε το λογότυπό μας στο προϊόν οθόνης LED;
Α2: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας σύμφωνα με το αίτημά σας.
Q3: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα για οθόνη οθόνης LED;
Α3: Ναι, σας καλωσορίζουμε θερμά να παραγγείλετε ένα δείγμα για να δοκιμάσετε και να ελέγξετε την ποιότητα.
Ε4: Πόσο είναι το φορτίο;
Α4: Το κόστος αποστολής καθορίζεται από το μέγεθος της οθόνης και οι πληροφορίες του έργου λαμβάνονται από την έρευνα.
Ε5: Ποια είναι η τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο οθόνης;
Α5: Καλώς ήρθατε να μας στείλετε έρευνα. Οι επαγγελματίες μηχανικοί πωλήσεων μας θα παρέχουν κατάλληλες λύσεις.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α6: Ναι, προσφέρουμε 2 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!