Π3.91 Διαδραστική οθόνη LED χώρου χορού με πλήρες χρώμα για ζωντανή σκηνή
Διαδραστική οθόνη LED στην πίστα χορού
,P3.91 επίδειξη των οδηγήσεων πιστών χορού
Διαδραστική οθόνη LED δαπέδου P3.91 με πλήρες χρώμα για σκηνή ζωντανής παράστασης
Περιγραφή προϊόντος:
Αυτό το διαδραστικό δάπεδο LED πλήρους χρώματος είναι μια πλατφόρμα μεγάλης αντοχής σχεδιασμένη για διάφορες μεγάλης κλίμακας εκδηλώσεις, με υψηλή φέρουσα ικανότητα 2,5 τόνων ανά τετραγωνικό μέτρο. Το καινοτόμο σύστημα συναρμολόγησης ράγας και τροχιάς διευκολύνει την γρήγορη και εύκολη ανάπτυξη, μειώνοντας τον χρόνο που απαιτείται για την εγκατάσταση. Προσφέροντας ζωντανές εικόνες με ευκρινή ανάλυση, φωτεινότητα και εντυπωσιακή αντίθεση, αυτό το δάπεδο είναι εξοπλισμένο με διάφορες ελκυστικές διαδραστικές λειτουργίες. Αυτό το δάπεδο LED ανεβάζει τις εκδηλώσεις σε νέα ύψη, από επιχειρηματικές παραστάσεις έως καλλιτεχνικές εκθέσεις και θεατρικά shows.

Χαρακτηριστικά:
- Μοντελοποίηση
Σχεδιασμένες με γνώμονα τη μοντελοποίηση, οι οθόνες μας εξασφαλίζουν εύκολη συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση, καθιστώντας τις ιδανικές για γρήγορες ρυθμίσεις και αποτελεσματική μεταφορά.
- Ελαφρύ
Ο ελαφρύς σχεδιασμός των πάνελ LED μας τα καθιστά εύκολα στον χειρισμό και την εγκατάσταση, μειώνοντας το κόστος εργασίας και τον χρόνο εγκατάστασης χωρίς συμβιβασμούς στην ανθεκτικότητα.
- Εύκολη συντήρηση
Οι οθόνες LED μας είναι σχεδιασμένες για εύκολη συντήρηση, με μπροστινά και πίσω εξυπηρετήσιμα modules που εξασφαλίζουν ελάχιστο χρόνο διακοπής λειτουργίας και μέγιστη απόδοση.
- Γρήγορη εγκατάσταση
Απολαύστε γρήγορη και απροβλημάτιστη εγκατάσταση με τον φιλικό προς τον χρήστη σχεδιασμό μας, επιτρέποντάς σας να ρυθμίσετε και να αποσυναρμολογήσετε τις οθόνες σας σε χρόνο ρεκόρ.
- Υψηλή προστασία
Κατασκευασμένες με υψηλά πρότυπα προστασίας, οι οθόνες μας είναι ανθεκτικές και αξιόπιστες, διασφαλίζοντας ότι μπορούν να αντέξουν τις αυστηρότητες των περιβαλλόντων ενοικίασης και εκδηλώσεων.
Τεχνικές παράμετροι
| Τεχνικές παράμετροι: | Οθόνη LED δαπέδου |
| Βήμα εικονοστοιχείων: | 3.91mm |
| Τύπος LED: | SMD 1921 |
| Μάσκα: | Καφέ/Κρεμ |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 500*500*76mm |
| Μέγεθος module: | 250x250 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 11kg |
| Φέρουσα ικανότητα: | 1.5-2.0t/m/² |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000nits |
| Ρυθμός ανανέωσης: | 3840Hz |
| Βαθμός IP: | Μπροστά: IP65; Πίσω: IP54 |
| Κλίμακα γκρι: | 14bit |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 800/280w/m² |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90%RH |
| Περιβάλλον: | Εσωτερικός/Εξωτερικός χώρος |
| Εγκατάσταση: | Ράγα/Ρυθμιζόμενο πόδι |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
Εφαρμογές:
- Περιβάλλοντα λιανικής:Δημιουργήστε δυναμικές και διαδραστικές εμπειρίες αγορών, προσελκύοντας πελάτες και παρουσιάζοντας προϊόντα με καινοτόμους τρόπους.
- Εταιρικά περιβάλλοντα:Βελτιώστε την εικόνα της επωνυμίας και δημιουργήστε αξέχαστες εμπειρίες σε λόμπι, χώρους υποδοχής και χώρους εκδηλώσεων.
- Εκθέσεις & Γκαλερί:Βελτιώστε τις εκθέσεις με διαδραστικές οθόνες δαπέδου που παρέχουν εκπαιδευτικό και ελκυστικό περιεχόμενο.
- Τομείς ψυχαγωγίας:Δημιουργήστε μαγευτικές οπτικές εμπειρίες σε κλαμπ, θέατρα και άλλους χώρους ψυχαγωγίας.

Υποστήριξη και εξυπηρέτηση:
Πλήρης υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας.
Προ-πωλήσεις:
Προσφέρουμε λεπτομερείς οδηγίες παραγωγής και επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης.
Πωλήσεις:
Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις, οπτικά σχέδια και παρουσιάσεις έργων.
Μετά την πώληση:
Δύο χρόνια εγγύηση, επαγγελματική ομάδα συντήρησης, έγκαιρη βοήθεια, παροχή ανταλλακτικών, δωρεάν εκπαίδευση, παρακολούθηση logistics και συνεχής βελτίωση λογισμικού.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Μπορώ να παραγγείλω ένα δείγμα της οθόνης LED;
A1: Ναι, δεχόμαστε την παραγγελία δειγμάτων για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας.
Ε2: Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
Α2: Προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη διετή εγγύηση για όλα τα προϊόντα.
Ε3: Τι είδους σύστημα ελέγχου;
A3: Χρησιμοποιούμε το σύστημα ελέγχου Nova για τον έλεγχο του περιεχομένου και της οθόνης.
Ε4: Πώς διασφαλίζετε την ποιότητα των προϊόντων;
A4: Είμαστε γνήσιος κατασκευαστής και όλα τα προϊόντα μας παράγονται εσωτερικά, γεγονός που μας επιτρέπει να εγγυηθούμε με ακρίβεια την ποιότητα των προϊόντων μας.
Ε5: Τι τεχνική υποστήριξη μπορείτε να παρέχετε;
A5: Παρέχουμε διάφορες τεχνικές εκπαιδεύσεις δωρεάν, συμπεριλαμβανομένης της εκπαίδευσης λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!