Εξωτερική οθόνη LED P8 υψηλή φωτεινότητα 6000nits με ντουλάπι 1280x960mm
Εξωτερική οθόνη οθόνης LED P8
,1280x960mm εξωτερική οθόνη οθόνης LED
,Εξωτερική οθόνη LED 6000nits
P8 LED Οθόνη Εξωτερικού Χώρου Υψηλής Φωτεινότητας 6000nits Με 1280x960mm Cabinet
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Οι πιο αξιόπιστες και ανθεκτικές οθόνες LED σταθερής εγκατάστασης εξωτερικού χώρου είναι διαθέσιμες από την Visual World. Διαθέτουν ισχυρές ιδιότητες, όπως ελαφρύ βάρος, αντοχή στη σκόνη, αδιαβροχοποίηση, αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες, επιβράδυνση φλόγας, αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση και αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας.
Γρήγορες λεπτομέρειες προϊόντος:
1. Αδιάβροχο ντουλάπι
2. Πίσω σέρβις
3. Υψηλής ποιότητας περίβλημα ντουλαπιού
4. Ευρείες γωνίες θέασης
5. Καλή απαγωγή θερμότητας
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Pixel Pitch: | 8 mm |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1280x960 mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού: | 160*120 pixels |
| Μέγεθος μονάδας: | 320x160 mm |
| Ανάλυση μονάδας: | 40*20 pixels |
| Ποσότητα μονάδας/ντουλάπι: | 4x6=24pcs |
| Πυκνότητα pixel: | 15625 dots/sqm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 50 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Σίδηρος |
| Χρώμα ντουλαπιού: | Μαύρο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Πίσω σέρβις |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Στοίβαξη |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Τα πρότυπα για την ποιότητα και την εγκατάσταση είναι σημαντικά υψηλότερα για τις υπαίθριες εγκαταστάσεις παντός καιρού από ό,τι για τις εσωτερικές οθόνες LED. Οι οθόνες LED της σειράς FS-outdoor της Visual World είναι κατασκευασμένες για να καλύπτουν διαφορετικές υπαίθριες απαιτήσεις, κάτι που είναι επίσης η πιο κοινή και ευρέως χρησιμοποιούμενη οθόνη εξωτερικού χώρου.
1. ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ
Ανθεκτικό σιδερένιο ντουλάπι με πίσω πόρτα, επίπεδο προστασίας IP65 για εξωτερική χρήση.
2. ΠΙΣΩ ΣΕΡΒΙΣ
Η μονάδα, η παροχή ρεύματος και η κάρτα λήψης είναι προσβάσιμα από την πίσω πόρτα, κατάλληλα για υπαίθρια έργα οθόνης με κανάλια συντήρησης.
3. ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΝΤΟΥΛΑΠΙΟΥ
Υψηλής ποιότητας πλαίσιο ντουλαπιού, το σιδερένιο πλαίσιο εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και ομαλότητα της επιπεδότητας της οθόνης LED.
4. ΕΥΡΕΙΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΘΕΑΣΗΣ
Ευρείες γωνίες θέασης οριζόντια 140°, κάθετα 140° επιτρέπουν στο κοινό να παρακολουθεί την οθόνη καθαρά από απόσταση.
5. ΚΑΛΗ ΑΠΑΓΩΓΗ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑΣ
Ενσωματωμένοι ανεμιστήρες και κυρτές οπές στην πίσω πόρτα επιταχύνουν την απαγωγή θερμότητας, παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του ντουλαπιού.
ΠΕΔΙΟ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ
- Πάρκα ψυχαγωγίας
- Πινακίδα αυτοκινητοδρόμου
- Πισίνα
- Είσοδος κτιρίου
- Υπαίθρια διαφήμιση
- Πινακίδα δρόμου
- Αθλητικό στάδιο
- Γήπεδο
ΑΞΕΣΟΥΑΡ
- Ελεγκτής LED Novastar
- Ανταλλακτική μονάδα LED
- Τροφοδοτικό
- Κάρτα λήψης
- Κύριο καλώδιο σήματος
- Κύριο καλώδιο ρεύματος
- Μεταλλικός σύνδεσμος
- Βίδες
- Καλώδιο τροφοδοσίας μονάδας
- Επίπεδο καλώδιο
- Μάσκα μονάδας
- Κέλυφος μονάδας
- Κλείδωμα μονάδας
- Εργαλείο μπροστινού σέρβις
- Αδιάβροχος ελαστικός δακτύλιος
- Αδιάβροχος σύνδεσμος καλωδίου
- Αισθητήρας φωτός
- LEDs και ICs
- Πομποδέκτης οπτικών ινών
- Καλώδιο οπτικών ινών
ΘΗΚΗ

ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ε1: Τι είναι το σύστημα ελέγχου; Πώς είναι;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου της σειράς Nova Taurus. Υποστηρίζει αναπαραγωγή και διαχείριση συστοιχίας. Υποστηρίζει έλεγχο APP/Τηλέφωνο/ WIFI/ Ipad/Laptop/ PC/ Cloud. Είναι πολύ εύκολο και βολικό στον έλεγχο.
Ε2: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη LED;
Α2: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε3: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α3: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε4: Ποια είναι η καλύτερη εξυπηρέτησή σας;
Α4: 1: Σύστημα ευθύνης μηχανικού πωλήσεων ένας προς έναν στον πελάτη;
2. Γνωρίστε το έργο σας και παρέχετε την καλύτερη λύση για αυτό;
3. Παρακολουθήστε την παραγγελία σας και ενημερώστε σας για κάθε βήμα και λεπτομέρειά της;
4. Διδάξτε σας πώς να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήσετε την οθόνη;
5. Φροντίστε την επακόλουθη χρήση της οθόνης σας και διασφαλίστε ότι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση είναι καλή.
Ε5. Τι θα λέγατε για τον χρόνο παράδοσής σας;
Α5: Γενικά, θα χρειαστούν 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ε6: Τι θα λέγατε για την περίοδο εγγύησής σας;
Α6: 2 χρόνια εγγύηση. Σχεδιασμός δομής, πρόβλημα εγκατάστασης, πρόβλημα συστήματος, πώς να χρησιμοποιήσετε την οθόνη…μην ανησυχείτε, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα μετά την πώληση για να λύσουμε τυχόν ερωτήσεις σας αφού κάνετε μια παραγγελία. Και ο αποκλειστικός σας μηχανικός πωλήσεων θα σας βοηθήσει επίσης να ξεπεράσετε τυχόν προβλήματα.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!