Π6 Επακόλλητη διαφανής οθόνη LED SMD2121 πίσω υπηρεσία με υψηλή διαφάνεια 85%
Διαφανής οθόνη LED πρόσδεσης πίσω από την υπηρεσία
,SMD2121 Συμπλέκτης διαφανής οθόνης LED
,P6 Διαφανής LED οθόνη με αυτοκόλλητο
P6 Διαφανής Οθόνη LED με αυτοκόλλητο SMD2121 Πίσω Εξυπηρέτηση με 85% Υψηλή Διαφάνεια
Περιγραφή Προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
- Διαφάνεια:Η υψηλή διαφάνεια επιτρέπει στο γυαλί να είναι ορατό ακόμη και μετά την επικόλληση της μεμβράνης, χωρίς δυσμενείς επιπτώσεις στον αρχικό σχεδιασμό.
- Ευελιξία:Μπορεί να κοπεί ελεύθερα και να ραφτεί απρόσκοπτα, και τα μεγέθη και τα σχήματα της οθόνης μπορούν να ταιριάξουν ευέλικτα σε μια ποικιλία φορέων περιοχής τοποθέτησης, όπως τριγωνικά και οβάλ.
- Μαλακότητα:Η διαφανής μεμβράνη LED υποστηρίζει καμπυλότητα έως 1100R και μπορεί να τυλιχτεί σε κύλινδρο.
- Ελαφρύ και λεπτό


Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Διαφανής οθόνη LED με αυτοκόλλητο |
| Βήμα εικονοστοιχείων: | 6 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Μέγεθος πίνακα: | 816x384mm |
| Ανάλυση πίνακα: | 136x64 εικονοστοιχεία |
| Βάρος πίνακα: | 2 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο+Soft PC |
| Συνέχιση σημείου διακοπής: | Υποστήριξη |
| Φωτεινότητα: | 4000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 180/63 W/panel |
| Συντήρηση: | Πίσω εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφάνεια: | 85% |
| Κλίμακα του γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Η Διαφανής Οθόνη LED με αυτοκόλλητο είναι ιδανική για εσωτερική διαφήμιση, καθώς μπορεί εύκολα να τοποθετηθεί σε οποιαδήποτε λεία επιφάνεια, όπως γυάλινα παράθυρα, τοίχους ή πόρτες. Ο διαφανής σχεδιασμός της επιτρέπει στο φυσικό φως να περνάει, καθιστώντας την διακριτική και ιδανική για κάθε εσωτερικό περιβάλλον. Με την υψηλής ποιότητας οθόνη και τα φωτεινά φώτα LED, οι διαφημίσεις σας σίγουρα θα ξεχωρίσουν και θα τραβήξουν την προσοχή των πιθανών πελατών.
Η Διαφανής Οθόνη LED με αυτοκόλλητο είναι ένα ευέλικτο και καινοτόμο προϊόν που είναι ιδανικό για εσωτερική διαφήμιση. Με την υψηλής ποιότητας οθόνη, τις προσαρμόσιμες επιλογές μεγέθους και την εύκολη εγκατάσταση, είναι μια οικονομικά αποδοτική και αποτελεσματική επιλογή για κάθε επιχείρηση. Γιατί λοιπόν να περιμένετε; Επιλέξτε τη Διαφανή Οθόνη LED με αυτοκόλλητο από την VW και ανεβάστε τη διαφήμισή σας και την οθόνη της αίθουσας συνεδριάσεων στο επόμενο επίπεδο!

Μέθοδος εγκατάστασης:
Χρειάζονται μόνο τρία βήματα για την εγκατάσταση:
1. Αφαιρέστε την προστατευτική μεμβράνη.
2. Κολλήστε τα στο γυαλί.
3. Τοποθετήστε τη μονάδα στην κάρτα ελέγχου.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Τι είναι το σύστημα ελέγχου; Πώς είναι;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου Nova Taurus Series. Υποστηρίζει αναπαραγωγή και διαχείριση συστοιχίας. Υποστηρίζει έλεγχο APP/Τηλέφωνο/ WIFI/ Ipad/Laptop/ PC/ Cloud. Είναι πολύ εύκολο και βολικό στον έλεγχο.
Ε2: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη led;
Α2: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε3: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α3: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε4: Ποια είναι η καλύτερη εξυπηρέτησή σας;
Α4: 1: Σύστημα ευθύνης μηχανικού πωλήσεων ένας προς έναν στον πελάτη;
2. Γνωρίστε το έργο σας και παρέχετε την καλύτερη λύση για αυτό;
3. Παρακολουθήστε την παραγγελία σας και ενημερώστε σας για κάθε βήμα και λεπτομέρειά της;
4. Διδάξτε σας πώς να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήσετε την οθόνη;
5. Φροντίστε την επακόλουθη χρήση της οθόνης σας και διασφαλίστε ότι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση θα είναι καλή.
Ε5. Τι λέτε για τον χρόνο παράδοσής σας;
Α5: Γενικά, θα χρειαστούν 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ε6: Τι λέτε για την περίοδο εγγύησής σας;
Α6: 2 χρόνια εγγύηση. Σχεδιασμός δομής, πρόβλημα εγκατάστασης, πρόβλημα συστήματος, πώς να χρησιμοποιήσετε την οθόνη... μην ανησυχείτε, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα μετά την πώληση για να λύσουμε τυχόν ερωτήσεις σας αφού κάνετε μια παραγγελία. Και ο αποκλειστικός σας μηχανικός πωλήσεων θα σας βοηθήσει επίσης να ξεπεράσετε τυχόν προβλήματα.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!