P3.9 SMD1921 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000 × 1000 mm 100% Πλήρης εμπρόσθια συντήρηση
P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,1000×1000 mm Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,SMD1921 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
P3.9 SMD1921 1000×1000mm 100% Πλήρης εμπρόσθια συντήρηση Εξωτερική σταθερή οθόνη LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Π3.91 Η οθόνη LED ενοικίασης είναι ένα προϊόν υψηλής ποιότητας και ευπροσάρμοστο που έχει σχεδιαστεί για επαγγελματική χρήση σε εφαρμογές ενοικίασης σκηνών.100% πλήρης συντήρηση μπροστά, LED μονάδα και κουτί ενέργειας όλα μπορούν να ληφθούν από την μπροστινή πλευρά.Αυτή η προηγμένη οθόνη είναι ιδανική για συναυλίες, εμπορικές εκθέσεις, συνέδρια και άλλες εκδηλώσεις όπου απαιτείται μια ζωντανή και δυναμική οπτική εμπειρία.
Αυτό το προϊόν χρησιμοποιεί την τελευταία τεχνολογία οθόνης LED, καθιστώντας το ένα ισχυρό και αξιόπιστο εργαλείο για κάθε ανάγκη ενοικίασης σκηνής.Είναι σίγουρο ότι θα εντυπωσιάσει τόσο τους καλλιτέχνες όσο και το κοινό..

Χαρακτηριστικά:
- Ελαφρύ βάρος: Αλουμινένιο προφίλ, μόνο περίπου 29kg/sqm, εξοικονομώντας το κόστος αποστολής.
- Καλή απώλεια θερμότητας: Σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, αλουμινένιο κάτω μέρος της βάσης της μονάδας, καλή απώλεια θερμότητας
- Πρόσβαση από μπροστά: 100% πλήρης συντήρηση από μπροστά, LED μονάδα και κουτί ισχύος όλα μπορούν να ληφθούν από την μπροστινή πλευρά.
- Το πάχος του ντουλαπιού είναι μόνο 90mm, πολύ λεπτό.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Οθόνη οθόνης LED ενοικίασης |
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 29 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | > 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/265 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Σχέδιο:
Εξωτερικό ντουλάπι LED 1000x1000x90mm από αλουμίνιο.

Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνών, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, ακροατήρια, αίθουσες διαλέξεων, πολυλειτουργικές αίθουσες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων,Ντίσκο μπαρ, νυχτερινά κέντρα, high-end διασκέδαση ντίσκο, τηλεοπτικό Φεστιβάλ Άνοιξης Γκαλά, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.



Υπηρεσία μας:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
Ερευνές θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη. Δελτίο δεδομένων και δείγματα προσφέρονται.Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίαςΕπισκέψεις σε εργοστάσια κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Επεξεργασία τεχνικών: δωρεάν. πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν.που περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και λογισμικό CD συστήματος ελέγχου κλπ.

Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!