Εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης σκηνής P3.9 14kg/m2
Εμφάνιση LED εσωτερικού χώρου για ενοικίαση σκηνών
,Εμφάνιση LED εσωτερικού χώρου για ενοικίαση σκηνών
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 14kg/τ.μ. Ελαφριά σαν φτερό, από ανθρακονήματα, για ενοικίαση σκηνής LED
Περιγραφή προϊόντος:
Η σειρά Visual World CF υπαίθρια οθόνη led από ανθρακονήματα, προϊόν 500x500mm, προστασία καμπίνας IP65, μπροστινή εξυπηρέτηση μονάδας με μαγνήτες και βίδες, σκληρή σύνδεση, μπροστινή και πίσω εξυπηρέτηση κουτιού τροφοδοσίας, εξοπλισμένο με νέο μοντέλο έξυπνων κλειδαριών, εργασία ενός ατόμου για την εγκατάσταση.
Χαρακτηριστικά:
- Υλικό άνθρακα: Το πλαίσιο του πάνελ Led είναι κατασκευασμένο από υλικό άνθρακα. Υπέροχη υφή με υψηλή αντοχή.
- Ελαφρύ σαν φτερό: Εύκολο στη μεταφορά βάρος με 7kg (15,5lbs) ανά καμπίνα, 15kg (33lbs) ανά τ.μ.
Πολύ λιγότερο βάρος από το κοινό ντουλάπι led χύτευσης.
- Εγκατάσταση από ένα άτομο: Εξοπλισμένο με μαγνητικές μονάδες led και έξυπνο σύστημα κλειδώματος, ένας τεχνικός μπορεί να εγκαταστήσει ή να αφαιρέσει την οθόνη αβίαστα.
- Προστατευτικός σχεδιασμός: Αναδιπλούμενα προστατευτικά καλύμματα για την προστασία των led στις άκρες και τις γωνίες του πάνελ.
- Μπροστινή και πίσω εξυπηρέτηση: Οι μονάδες LED και τα κουτιά τροφοδοσίας μπορούν να αφαιρεθούν από την μπροστινή ή την πίσω πλευρά. Ένα ταιριάζει σε διαφορετικά είδη απαιτήσεων εγκατάστασης έργου.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Οθόνη LED για ενοικίαση σκηνής |
| Pixel Pitch: | 3,91 mm |
| Τύπος LED: | SMD 2020 |
| Διάσταση καμπίνας: | 500×1000mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x125 mm |
| Βάρος καμπίνας: | 7,5kg |
| Υλικό καμπίνας: | Ανθρακονήματα |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 400/140 W/τ.μ. |
| Συντήρηση: | Πίσω εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP43 (Επίστρωση νανο) |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Κρέμασμα/Στοίβαξη |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές και περιπτώσεις:
Παραγωγές περιοδειών
Φεστιβάλ
Εσωτερικές και εξωτερικές εκδηλώσεις
Αθλητικές εκδηλώσεις
Εσωτερική και εξωτερική διαφήμιση


Σύγκριση:



Γιατί να μας επιλέξετε;
- Υποστήριξη ODM& OEM
- Λογική τιμή με την καλύτερη ποιότητα
- Σαφές κόστος αρχικά για να εξοικονομήσετε χρόνο και χρήματα.
- Εξαιρετική ποιότητα προϊόντος, γρήγορες και επαγγελματικές υπηρεσίες
- Συνιστούμε την καλύτερη κατάλληλη λύση για το έργο LED σας.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Και για τη μονάδα και για ολόκληρη την οθόνη.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Η παραγγελία μικρότερη από 100 τετραγωνικά μέτρα χρειάζεται 15 εργάσιμες ημέρες
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλό MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή ένα moudle έλεγχος είναι διαθέσιμο
Ε4. Πώς στέλνετε τα εμπορεύματα και πόσος χρόνος χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Κυρίως δεχόμαστε τον όρο FOB train, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε τον μεταφορέα. Συνήθως χρειάζονται 20-30 ημέρες στη θάλασσα. λίγες μέρες για εκτελωνισμό.
Ε5. Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Α6: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 χρόνο εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωμάτων θα είναι μικρότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα τα στείλουμε ξανά σε εσάς ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση
συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!