Π2.97 Εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης σκηνής με πίσω υπηρεσία καμπίνα 500 × 1000 mm
Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής 500 × 1000 mm
,Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής πίσω από την υπηρεσία
P2.97 Οθόνη LED Ενοικίασης Εσωτερικού Χώρου με ντουλάπι 500×1000mm Πίσω Εξυπηρέτηση
Περιγραφή Προϊόντος:
Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό. Αυτό το προϊόν LED ενοικίασης 500x1000mm προσφέρει μια ανθεκτική αλλά ελαφριά λύση LED που παρέχει γρήγορη εγκατάσταση μέσω του διαισθητικού συστήματος έξυπνου κλειδώματος. Αυτό είναι ιδανικό για την κατασκευή μεγάλων τοίχων και οροφών LED γρήγορα και αποτελεσματικά.
Οθόνη LED ενοικίασης από χυτό αλουμίνιο Visual World, ντουλάπι υψηλής ακρίβειας, πίσω πρόσβαση, αδιάβροχα modules, μπορεί να εξοπλιστεί με σχοινιά ασφαλείας για εγκατάσταση στην οροφή. Εύκολη εγκατάσταση, υψηλή φωτεινότητα, αντίθεση 4500:1 και καλή απόδοση βίντεο, εξαιρετική επιλογή για εκδηλώσεις ενοικίασης.

Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη Εγκατάσταση: Γρήγορο κλείδωμα και σχεδιασμός μαγνήτη ντουλαπιού για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Εμπρόσθια & Πίσω εξυπηρέτηση: Η μονάδα LED θα μπορούσε να είναι εμπρόσθια και πίσω συντήρηση, ανεξάρτητη
- σχεδιασμός κουτιού τροφοδοσίας.
- Λειτουργία αναρρίχησης: Εύκολη αναρρίχηση στο πίσω μέρος της οθόνης, δεν χρειάζονται επιπλέον σκάλες.
- Υψηλή αντίθεση: Αναλογία αντίθεσης 4500:1.
- Προστασία γωνιών και σχεδιασμός κατά των χτυπημάτων: Καλύτερη προστασία της λάμπας LED από χτυπήματα.
- Τρεις χρήσεις: Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ενοικίαση, σταθερή και δάπεδο.
- Σχεδιασμός κλειδώματος ακτίνας: Θα μπορούσε να κάνει κυρτή και κοίλη καμπυλωτή οθόνη.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Σειρά Quartz Οθόνη LED Ενοικίασης |
| Μοντέλο προϊόντος: | Σειρά Quartz |
| Pixel Pitch: | 2.97 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 500×1000mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x500 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 14.5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Die-coasting AL |
| Φωτεινότητα: | 1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 560/224W/m2 |
| Συντήρηση: | Εμπρόσθια/Πίσω εξυπηρέτηση |
| Περιβάλλον: | Εσωτερική Χρήση |
| Βαθμός IP: | IP30 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Κρεμαστή/Στοίβαξη |
| Κλίμακα του γκρι: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνής, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, αμφιθέατρα, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων, disco bars, νυχτερινά κέντρα, high-end entertainment disco, TV Spring Festival Gala, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Compare:



Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Και για τη μονάδα και για ολόκληρη την οθόνη.
Ε3: Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλό MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή μια μονάδα ελέγχου είναι διαθέσιμη.
Ε4: Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α4: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε5: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Α5: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!