Π2.97 4500:1 Εσωτερική οθόνη LED υψηλής αντίθεσης για ενοικίαση σταθερού και ορόφου
p2.97 εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
,υψηλής αντίθεσης εσωτερική ενοικιαζόμενη οθόνη LED
,Εγκατασταθείσα οθόνη LED ενοικίασης εσωτερικού χώρου
P2.97 4500:1 Ηλεκτρονική οθόνη υψηλής αντίθεσης για ενοικίαση σε εσωτερικούς χώρους
Περιγραφή του προϊόντος:
Η οθόνη LED ενοικίασης είναι ένα υψηλής ποιότητας και ευέλικτο προϊόν που έχει σχεδιαστεί για επαγγελματική χρήση σε εφαρμογές ενοικίασης σκηνών.,και άλλες εκδηλώσεις όπου απαιτείται ζωντανή και δυναμική οπτική εμπειρία.
Αυτό το προϊόν χρησιμοποιεί την τελευταία τεχνολογία οθόνης LED, καθιστώντας το ένα ισχυρό και αξιόπιστο εργαλείο για κάθε ανάγκη ενοικίασης σκηνής.Είναι σίγουρο ότι θα εντυπωσιάσει τόσο τους καλλιτέχνες όσο και το κοινό..

Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη εγκατάσταση: Γρήγορη κλειδαριά και μαγνητικός σχεδιασμός για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω: η μονάδα LED μπορεί να είναι εμπρός και πίσω συντήρηση, ανεξάρτητη
- Σχεδιασμός κουτιού ισχύος.
- Λειτουργία αναρρίχησης: Εύκολη αναρρίχηση στο πίσω μέρος της οθόνης, χωρίς ανάγκη για επιπλέον σκάλες.
- Υψηλή αντίθεση: αναλογία αντίθεσης 4500:1.
- Προστασία γωνίας και σχεδιασμός κατά χτυπήματος: Καλύτερη προστασία του λαμπτήρα LED από χτυπήματα.
- Τρεις χρήσεις: Μπορούν να χρησιμοποιηθούν για ενοικίαση, σταθερό και πάτωμα.
- Σχεδιασμός ακτινοειδούς κλειδαριάς: Θα μπορούσε να κάνει κυκλική και κωνική καμπυλωτή οθόνη.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED ενοικίασης σειράς κουάρτς |
| Πρότυπο προϊόντος: | Σειρά Κουαρτζίου |
| Πίτσα των Pixel: | 20,97 mm |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x500 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 140,5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλματινός αλματινός |
| Φωτεινότητα: | 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 560/224W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός/πίσω |
| Περιβάλλον: | Χρήση εσωτερικών χώρων |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Κρέμαση/Συσσώρευση |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Οι ενοικιαζόμενες οθόνες μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευρέως σε συναυλίες, τηλεοπτικά πάρτι, μεγάλα προγράμματα ψυχαγωγίας, εμπορικές εκθεσιακές δραστηριότητες, στούντιο, στούντιο και άλλα μέρη.


ΓΟμπρέ:



Υπηρεσία μας:
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
Ερευνές θα απαντηθούν εντός 24 ωρών. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη. Δελτίο δεδομένων και δείγματα προσφέρονται.Άλλες απαιτούμενες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίαςΕπισκέψεις σε εργοστάσια κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
Παρακολούθηση των διαδικασιών παραγωγής όλη την ώρα. Παροχή φωτογραφιών και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
Επεξεργασία τεχνικών: δωρεάν. πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν.που περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και λογισμικό CD συστήματος ελέγχου κλπ.

Γενικά ερωτήματα:
Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε εργοστάσιο.
Q2: Πού βρίσκεται η εργοστασία σας; Πώς μπορώ να την επισκεφθώ;
Α2: Η εταιρία μας βρίσκεται στην2ος όροφος, κτίριο Α, Tianyou Chuangke Hi-tech βιομηχανικό πάρκο, αριθμός 2 Lixin οδός, Bao'an περιοχή, Shenzhen 518103 Κίνα, είστε θερμά ευπρόσδεκτοι να μας επισκεφθείτε.
Ε3: Έχει το P3.9 πιστοποιητικό CE/ROHS;
Α3: Ναι, μπορούμε να σας προσφέρουμε την πιστοποίηση CE/ROHS για τις απαιτήσεις σας
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!