P6.67 Εξωτερική μονάδα οθόνης LED Αδιάβροχο LED βίντεο για αθλητικές εκδηλώσεις
P6.67 Εξωτερική μονάδα οθόνης LED
,Ενότητα επίδειξης των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων
P6.67 Εξωτερική ανθεκτική στο νερό μονάδα οθόνης LED με LED βίντεο για αθλητικά γεγονότα
Περιγραφή του προϊόντος:
Π6.67 Η εξωτερική ανθεκτική σε νερό μονάδα οθόνης LED είναι μια υψηλής ποιότητας και ανθεκτική μονάδα οθόνης LED σχεδιασμένη για εξωτερική χρήση.Αυτό το προϊόν έχει χρησιμοποιηθεί ευρέως σε διάφορες εξωτερικές εφαρμογές και έχει κερδίσει υψηλή αναγνώριση από τους πελάτες σε όλο τον κόσμο.
Χαρακτηριστικά:
1. Υψηλή απόδοση:Ειδικό τσιπ οδηγού και τσιπ μασάζ εισόδου για οθόνη πλήρους χρώματος LED υψηλής πυκνότητας, φωτεινά χρώματα, πιο λεπτές και ομαλές εικόνες βίντεο.
2. Καλό αποτέλεσμα:Το driver IC οδηγεί κόκκινο, πράσινο και μπλε LED τριών χρωμάτων μέσω σημάτων OE, τα οποία μπορούν να σχηματίσουν 4,398 δισεκατομμύρια μετασχηματισμούς χρώματος
3. Υπερ-ευρύ πεδίο: λαμπτήρες SMD, η πολλαπλή οπτική επίδραση είναι η ίδια από πολλαπλές κατευθύνσεις.
4Εφέ προβολής: Υψηλή αντίθεση, βελτίωση της αντίθεσης ανάμεσα στο φως και το σκοτάδι, βελτίωση των λεπτομερειών της εικόνας, αποκατάσταση του πραγματικού χρώματος.
5. Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας: υιοθετεί κατάσταση σταθερού ρεύματος για την ενεργοποίηση LED, με ομοιόμορφη φωτεινότητα και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
6Καλή φορητότητα:Η μονάδα είναι ελαφρύ βάρος και εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση
7. Σοβαρή αξιοπιστία: υιοθετεί υψηλής προστασίας λαμπτήρες, γέμιση κόλλα στο μπροστινό μέρος, και τριπλή απόδειξη ψεκασμού χρώματος στο πίσω μέρος, αδιάβροχη και υγρασία, σταθερή και αξιόπιστη.
8. 6,67mm pixel pitch, με 48*48 pixel συνολικά, κάθε pixel αποτελείται από 1R1G1B
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πίτσα των Pixel: | 6.67 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 22200 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 320x320 χιλιοστά |
| Ανάλυση της μονάδας: | 48*48 |
| Βάρος της μονάδας: | 10,54 κιλά |
| Μοντέλο+βάρος σχήματος: | 2.22 κιλά |
| Υλικό της μονάδας: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bits |
| Γωνία θέασης: | H:160°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -30°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% έως 80% RH |
Εφαρμογές:
P6.67 Η εξωτερική ανθεκτική σε νερό μονάδα οθόνης LED είναι κατάλληλη για διάφορες εξωτερικές εφαρμογές, μεταξύ των οποίων:
- Διαφήμιση: Με την υψηλή φωτεινότητα και την καθαρή οθόνη, αυτή η μονάδα LED είναι ιδανική για διαφήμιση σε εξωτερικούς χώρους όπως εμπορικά κέντρα, στάδια και κόμβους μεταφορών.Μπορεί να προσελκύσει την προσοχή των περαστικών και να προωθήσει αποτελεσματικά προϊόντα και υπηρεσίες.
- Αθλητικές εκδηλώσεις: Αυτή η μονάδα LED είναι επίσης ιδανική για χρήση σε αθλητικές εκδηλώσεις, παρέχοντας σαφή και δυναμική εμφάνιση αποτελεσμάτων, πληροφοριών για τους παίκτες και διαφημίσεων για χορηγούς.
- Διασκέδαση: Είτε πρόκειται για μια υπαίθρια συναυλία, φεστιβάλ ή προβολή ταινίας, αυτή η μονάδα LED μπορεί να δημιουργήσει μια εντυπωσιακή και ελκυστική εμπειρία για το κοινό με την υψηλής ποιότητας οθόνη.
- Εμφάνιση δημόσιων πληροφοριών: Αυτή η μονάδα LED μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την εμφάνιση σημαντικών πληροφοριών και ανακοινώσεων σε δημόσιους χώρους όπως αεροδρόμια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και κυβερνητικά κτίρια.

Συσκευή και αποστολή:
Η εξωτερική οθόνη LED είναι συσκευασμένη με μεγάλη προσοχή για να διασφαλίσει την ασφαλή αποστολή στους πελάτες μας.Κάθε μονάδα τυλίγεται σε προστατευτικό αφρό και συσκευάζεται σε ένα ανθεκτικό χαρτόνι για να αποφεύγεται οποιαδήποτε βλάβη κατά τη μεταφορά.
Για τις διεθνείς αποστολές, χρησιμοποιούμε ισχυρά και ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια για να παρέχουμε επιπλέον προστασία στις ενότητες.
Μόλις οι ενότητες συσκευαστούν, επισημαίνονται και σημαδεύονται με οδηγίες χειρισμού για να διασφαλίζεται ο σωστός χειρισμός και παράδοση.
Προσφέρουμε διάφορες επιλογές αποστολής για να καλύψουμε τις ανάγκες των πελατών μας, συμπεριλαμβανομένων των αεροπορικών, θαλάσσιων και χερσαίων μεταφορών.Η ομάδα μας συνεργάζεται στενά με αξιόπιστους συνεργάτες ναυτιλίας για να εξασφαλίσει την έγκαιρη και αποτελεσματική παράδοση των προϊόντων μας..
Για επείγουσες παραγγελίες, προσφέρουμε επίσης υπηρεσίες ταχείας αποστολής με εγγυημένη παράδοση εντός καθορισμένου χρονικού πλαισίου.
Στην Outdoor LED Display, δεσμευόμαστε να παρέχουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας και εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών.Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο προσέχουμε πολύ στην συσκευασία και την αποστολή των εξωτερικών LED οθονών μας για να διασφαλίσουμε ότι φτάνουν στο κατώφλι των πελατών μας σε τέλεια κατάσταση..
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Α1: εσωτερική οθόνη LED, εσωτερική μονάδα LED, εξωτερική οθόνη LED, εξωτερική μονάδα LED, οθόνη LED και εξαρτήματα μονάδας
Ε2:Γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
Α2:1Η ομάδα του ηγέτη είναι πλούσια σε εμπειρία στην LED οθόνη που πετά
2- Καλής ποιότητας προϊόντα με ανταγωνιστικές τιμές
3. Όλες οι σειρές προϊόντων για την επιλογή των πελατών
Ε3: Ποιες υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Α3:Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW.
Δικαιούμενο νόμισμα πληρωμής: USD·
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T,L/C,PayPal,Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά,Κινέζικα
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!