Μοντέλο εξωτερικής οθόνης LED 320 mm*320 mm για εξωτερική διαφήμιση
P4 ενότητα επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων
,Εξωτερική μονάδα οθόνης LED 320mm*320mm
Εξωτερική μονάδα οθόνης LED P4 320mm*320mm για εξωτερική διαφήμιση
Περιγραφή του προϊόντος:
Εξωτερική μονάδα οθόνης LED P4 320mm*320mmΗ προηγμένη τεχνολογία και το σχεδιασμό του το καθιστούν την ιδανική επιλογή για εξωτερικές οθόνες.παρέχοντας μια εξαιρετική εμπειρία προβολής για το κοινό σας. Επιλέξτε την εξωτερική LED οθόνη για όλες τις ανάγκες εξωτερικής οθόνης σας και να πάρει τη διαφήμιση και τα γεγονότα σας στο επόμενο επίπεδο.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος:
- Υψηλή ανάλυση: Με πλάτος των pixel των 4 mm και ανάλυση της μονάδας 80*80, η μονάδα P4 παρέχει σαφείς και λεπτομερείς οθόνες με ζωντανά χρώματα.
- Υψηλή φωτεινότητα: Η μονάδα προσφέρει φωτεινότητα 5000 cd/m2, καθιστώντας την κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους και εξασφαλίζοντας ότι οι οθόνες είναι εύκολα ορατές ακόμη και σε έντονο ηλιακό φως.
- Εύκολη εγκατάσταση: Η μονάδα μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο ή να κρεμαστεί, παρέχοντας ευελιξία στις επιλογές εγκατάστασης.
- Ανθεκτικός σχεδιασμός: Η μονάδα P4 έχει σχεδιαστεί για να αντέχει σε εξωτερικές συνθήκες, καθιστώντας την κατάλληλη για χρήση σε διάφορες καιρικές συνθήκες.
- Ενεργειακή απόδοση: Η τεχνολογία LED που χρησιμοποιείται στη μονάδα την καθιστά ενεργειακά αποδοτική, συμβάλλοντας στη μείωση του κόστους ηλεκτρικής ενέργειας.
- Πιστοποιημένη και αξιόπιστη: Η μονάδα έχει πιστοποιηθεί από το CE και το ROHS, εξασφαλίζοντας την ποιότητα και την αξιοπιστία της.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Πρότυπο προϊόντος: | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 62500 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 320x320 χιλιοστά |
| Ανάλυση της μονάδας: | 80*80 |
| Βάρος της μονάδας: | 10,54 κιλά |
| Μοντέλο+βάρος σχήματος: | 2.22 κιλά |
| Υλικό της μονάδας: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 5000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -30°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% έως 80% RH |
Εφαρμογές:
Εξωτερική μονάδα οθόνης LED P4 320mm*320mm είναι ένα σύγχρονο προϊόν που έχει σχεδιαστεί για εξωτερική χρήση, προσφέροντας εξαιρετική ποιότητα εμφάνισης και αντοχή.Αυτή η μονάδα είναι η απόλυτη λύση για όλες τις ανάγκες εξωτερικής οθόνης σας.:
- Συστήματα και φεστιβάλ: Με την υψηλή φωτεινότητα και ανάλυση, η μονάδα VW P4 είναι ιδανική για την εμφάνιση ζωντανών εικόνων, διαφημίσεων και οπτικών εφέ σε συναυλίες και φεστιβάλ.Το ανθεκτικό σχεδιασμό του το καθιστά κατάλληλο για χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
- Μικροπωλεία: Η μονάδα P4 μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε καταστήματα λιανικής για την εμφάνιση πληροφοριών προϊόντων, προωθητικών δραστηριοτήτων και διαφημίσεων.Η υψηλή φωτεινότητα και ανάλυση του καθιστούν ένα αποτελεσματικό εργαλείο μάρκετινγκ για την προσέλκυση πελατών και την αύξηση των πωλήσεων.
- Κέντρα μεταφοράς: Η μονάδα P4 μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε κέντρα μεταφοράς όπως αεροδρόμια και σιδηροδρομικούς σταθμούς για την εμφάνιση πληροφοριών άφιξης και αναχώρησης, διαφημίσεων και ενημερώσεων ειδήσεων.Η καθαρή και ζωντανή οθόνη του διασφαλίζει ότι οι πληροφορίες είναι εύκολα ορατές στους ταξιδιώτες.

Συσκευή και αποστολή:
Για τις εγχώριες αποστολές, χρησιμοποιούμε αξιόπιστους μεταφορείς όπως UPS, FedEx και USPS.Οι διεθνείς αποστολές γίνονται μέσω του δικτύου των αξιόπιστων μεταφορέων.
Κατανοούμε τη σημασία της έγκαιρης παράδοσης και προσπαθούμε να αποστέλλουμε όλες τις παραγγελίες εντός 3-5 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή.
Μόλις η παραγγελία σας αποσταλεί, θα σας δώσουμε έναν αριθμό παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε την κατάσταση της παράδοσής σας.
Γενικά ερωτήματα:
-
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου αυτού του προϊόντος;
Α: Ο αριθμός μοντέλου αυτού του προϊόντος είναι P4. -
Ε: Είναι πιστοποιημένο αυτό το προϊόν;
Α: Ναι, το προϊόν αυτό είναι πιστοποιημένο μεΕιδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τις εν λόγω εταιρείες.. -
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για αυτό το προϊόν;
Α: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για αυτό το προϊόν είναι 1 κομμάτι. -
Ε: Η τιμή αυτού του προϊόντος είναι διαπραγματεύσιμη;
Α: Ναι, η τιμή αυτού του προϊόντος είναι διαπραγματεύσιμη. -
Ε: Ποια είναι η ικανότητα εφοδιασμού για αυτό το προϊόν;
Α: Η ικανότητα εφοδιασμού για αυτό το προϊόν είναι 5000 τετραγωνικά μέτρα ανά μήνα.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!