P5.71 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED με προφίλ αλουμινίου 960x960mm
P5.71 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,Εξωτερική σταθερή οθόνη LED από αλουμίνιο
,960x960mm σταθερή οθόνη LED
Εξωτερική οθόνη LED P5.71 Προσωπική οθόνη LED 960x960mm
Νέα υπαίθρια οθόνη εξυπηρέτησης μπροστά και πίσω από πλαίσια από αλουμίνιο, υψηλής ακρίβειας, συνοπτική μοντελοποίηση, ώριμη βιομηχανική δομή σχεδιασμού.Νέα τάση εξωτερικής οθόνης LED σε σύγκριση με το συμβατικό αδέξιο ντουλάπι, συνδυάζει ασφάλεια, σταθερότητα, αντοχή
Σύντομες λεπτομέρειες για το προϊόν:
1Δύο πόρτες.
2Προσωρινή / πίσω υπηρεσία.
3Προστασία IP66
4Γρήγορη διάσπαση θερμότητας
5Σκληρή σύνδεση.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | FIA-Outdoor |
| Πίτσα των Pixel: | 5.71 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960x960 mm |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου: | 168*168 εικονοστοιχίες |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x320 mm |
| Ανάλυση της μονάδας: | 84*56 εικονοστοιχίες |
| Ενότητα Qty/καμπίνα: | 2x3 = 6 κομμάτια |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 30625 σημεία/τ.μ. |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 22 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Χρώμα ντουλάπι: | Μαύρο / Λευκό |
| Τύπος οδήγησης: | 1/7 |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 600/170 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός πίσω |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP66 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Σταφή |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Ειδικά χαρακτηριστικά
Ο Visual World ανασχεδιάζει και απλοποιεί τη μονάδα και το ντουλάπι ξεχωριστά από τα παραδοσιακά εξωτερικά ογκώδη ντουλάπια, προκειμένου να επιτευχθεί βελτίωση της εμφάνισης και της λειτουργικότητας.Προσαρμοσμένες μονάδες εξοπλίζονται με ασυνήθιστο μέγεθος 480x320mmΗ εμφάνιση και η λειτουργία του ντουλαπιού είναι βελτιστοποιημένες, επιτυγχάνοντας ένα ελαφρύ και εύκολο αποτέλεσμα εγκατάστασης.Το Visual World μεγιστοποιεί την αποτελεσματικότητα της εξωτερικής συναρμολόγησης οθόνης οθόνης, οδηγώντας μια νέα τάση στην μελλοντική αγορά εξωτερικών σταθερών εγκαταστάσεων.
Προκειμένου να βελτιωθεί η εμφάνιση και η λειτουργικότητα της οθόνης LED, η Visual World την επανασχεδιάζει και την απλοποιεί, ξεχωριστά από τα συμβατικά εξωτερικά ογκώδη ντουλάπια.Οι προσαρμοσμένες ενότητες έχουν ασυνήθιστο μέγεθος 480x320mm και είναι αδιάβροχες.Η εμφάνιση και η λειτουργικότητα του καναπέ έχουν βελτιστοποιηθεί για ελαφρότητα και ευκολία εγκατάστασης.Ο Visual World θέτει ένα νέο πρότυπο στον κλάδο για τις σταθερές εξωτερικές εγκαταστάσεις.
1. Μονάδα διπλής θύρας
Οι ενότητες έχουν 2 θύρες σύνδεσης και μπορούν να χρησιμοποιηθούν και οι δύο, έτσι ώστε να μην υπάρχει αριστερή και δεξιά πλευρά για να επιλέξετε κατά την εγκατάσταση ή την επισκευή.
2. ΠΡΟΜΕΝΗ ΤΕΛΟΓΙΑ
Η ενότητα και το κουτί ισχύος είναι προσβάσιμα από την μπροστινή ή την πίσω πλευρά, είναι βολικά στη χρήση και ανταποκρίνονται σε διάφορα είδη συνθηκών έργου.
3. ΑΠΟΔΡΟΣ
Μέχρι το επίπεδο προστασίας IP66 για εξωτερική χρήση.
4. Γρήγορη διάσπαση θερμότητας
Όλο το πλαίσιο είναι φτιαγμένο από προφίλ αλουμινίου, και δεν υπάρχει κλειστή δομή για τις ενότητες.
5. ΔΕΣΤΗΣ σύνδεση
Οι ενότητες συνδέονται απευθείας με την πλακέτα του κόμβου για να επικοινωνούν χωρίς καλώδια.
Χώρος εφαρμογής
Πίνακας διαφημίσεων αυτοκινητοδρόμων
Τοίχος LED από πόλο
εξωτερική διαφήμιση
Πλάκα στην άκρη του δρόμου
Αθλητικό στάδιο
ΕΝΩΡΙΣΜΑ
Ελεγκτής LED Novastar/Colorlight
Εναλλακτικό LED μοντέλο
Ηλεκτρική τροφοδοσία
Πληροφοριακή κάρτα
Κεντρικό καλώδιο σήματος
Κύριο καλώδιο τροφοδοσίας
Μεταλλικός σύνδεσμος
Στροφές
Εργαλείο πρώτης υπηρεσίας
Αισθητήρας φωτός
ΥΠΟΘΕΣΗ

Γενικές ερωτήσεις
Ε.Π. Ποιος είναι ο Βisual World;
Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED.Χρησιμοποιούμε μεγάλα δεδομένα για να αναλύσουμε την παραδοσιακή βιομηχανία οθονών LED με βάση την τεχνολογία AI, και να επιλέξουν τα πιο δημοφιλή προϊόντα LED στην αγορά για την Ε&Α και την προώθηση.
Η ομάδα του Visual World έχει εμπλακεί βαθιά στη βιομηχανία οθονών LED για περισσότερα από είκοσι χρόνια και έχει βαθιά κατανόηση των τάσεων και των προϊόντων του κλάδου, τα οποία
Ε2: Γιατί επιλέξατε τον Visual World;
-Πάνω από 20.000 τετραγωνικά μέτρα βιομηχανικής έκτασης
- Πλήρης εξοπλισμός παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων μηχανών SMT, φούρνων θερμοκρασίας, ανιχνευτών νεκρών pixel LED, μηχανών στερέωσης βιδών, συσκευαστών, ράφων γήρανσης, γραμμών συναρμολόγησης,και διάφορους εξοπλισμούς δοκιμών, συμπεριλαμβανομένου του εξοπλισμού δοκιμής για ψεκασμό αλατιού, αντίκτυπο θερμοκρασίας, δονήσεις και υδροστερότητα.
- Ανώτερες τεχνικές και πωλητικές ομάδες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
-Πλούσια εμπειρία από έργα με χιλιάδες περιπτώσεις σε όλο τον κόσμο
-Οι πιστοποιήσεις προϊόντων περιλαμβάνουν CE, ROHS, EMC, LVD, ETL και FCC Η τεχνική υποστήριξη στο διαδίκτυο είναι διαθέσιμη 24 ώρες την ημέρα
Ε3: Ποια μάρκα LED χρησιμοποιείτε για αυτό το μοντέλο;
Χρησιμοποιούμε υψηλής ποιότητας SMD LED όπως το Nationstar που έχει σταθερή ποιότητα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής για αυτή την οθόνη LED.
Είναι πιστοποιημένο CE;
Ναι, έχουμε πιστοποίηση CE, RoHS, EMC-A για όλα τα εξωτερικά προϊόντα οθόνης.
Ε. Παρέχετε τις δομές στο χώρο;
Ναι, αλλά δεν συνιστούμε να το παράγουμε στο εργοστάσιό μας, αφού το κόστος παράδοσης για τις δομές θα είναι εξαιρετικά υψηλό.και να προτείνει να παράγει τη δομή και να το εγκαταστήσει στην πλευρά σας.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!