RGB πλήρης χρώματος εξωτερική οθόνη LED P3.91 για οδική πινακίδα
Εξωτερική οθόνη LED RGB P3.91
,Πίνακας P3.91 Εξωτερική οθόνη LED
Εξωτερική P3.91 σταθερή οθόνη LED μπροστινής πρόσβασης αυτοκινητόδρομος Πίνακα 1000x1000mm
Η σταθερή οθόνη οθόνης LED αναφέρεται στην οθόνη οθόνης LED εγκατεστημένη σε σταθερή θέση.που διαθέτουν ισχυρές ιδιότητες, συμπεριλαμβανομένου του ελαφρού βάρους, ανθεκτικότητα στη σκόνη, υδροστερότητα, ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες, επιβράδυνση φλόγας, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση και ρύθμιση φωτεινότητας.Οι πιο αξιόπιστες και ανθεκτικές εξωτερικές σταθερές οθόνες LED είναι διαθέσιμες από το Visual World.
Σύντομες λεπτομέρειες για το προϊόν:
1. Αδιάβροχο ντουλάπι
2Πλήρη εξυπηρέτηση.
3Υψηλή φωτεινότητα
4. Ευρείες γωνίες θέασης
5. Καλή διάχυση θερμότητας
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | FS-Εξωτερικό |
| Πίτσα των Pixel: | 30,91 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000 χιλιοστά |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου: | 256*256 εικονοστοιχίες |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Ανάλυση της μονάδας: | 64*64 εικονοστοιχίες |
| Ενότητα Qty/καμπίνα: | 4x4=16 κομμάτια |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 65536 σημεία/τ.μ. |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 30 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8 |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Σταφή |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Ειδικά χαρακτηριστικά
Τα πρότυπα ποιότητας και εγκατάστασης είναι σημαντικά υψηλότερα για εξωτερικές εγκαταστάσεις σε όλες τις καιρικές συνθήκες από ό,τι για εσωτερικές οθόνες LED.διαφημιστικές πινακίδες αυτοκινητοδρόμωνΟι εξωτερικές οθόνες LED της σειράς Visual World FS κατασκευάζονται για να ανταποκρίνονται στις εξωτερικές συνθήκες,που είναι επίσης η πιο κοινή και ευρέως χρησιμοποιούμενη εξωτερική οθόνη οθόνης.
1.ΑΠΟΥΡΟΣ
Ανθεκτικό, αδιάβροχο, με γρήγορη διάχυση θερμότητας αλουμινένιο ντουλάπι με επίπεδο προστασίας IP65 για εξωτερική χρήση.
2- Υπηρεσία Επικράτησης
Το ντουλάπι και η μονάδα έχουν συμβατό σχεδιασμό εμπρόσθιων κλειδαριών, το οποίο επιτρέπει στους τεχνικούς να κάνουν πρόωρη συντήρηση χωρίς προσπάθεια.
3Υψηλή φωτεινότητα.
Προσαρμοσμένο PCB και προδιαγεγραμμένη παροχή ενέργειας το κάνουν μέχρι και 6000 νιτ φωτεινότητα.
4- Αγγέλους ευρείας θέασης.
Οι ευρείες γωνίες θέασης οριζόντια 140°, κατακόρυφα 140° επιτρέπουν στο κοινό να παρακολουθεί την οθόνη καθαρά από απόσταση.
5. Καλή διάσπαση θερμότητας
Οι ενσωματωμένοι ανεμιστήρες και οι καμπυλωτές τρύπες επιτρέπουν στο Led ντουλάπι να είναι αδιάβροχο και ταυτόχρονα γρήγορη διάχυση θερμότητας.
Χώρος εφαρμογής
Κέντρο εμπορικών αγορών Wharf
Σταθμός λεωφορείων
Σιδηροδρομικό σταθμό
Περιοχή εξωτερικών δραστηριοτήτων
Πλάκα στην άκρη του δρόμου
Διαφημιστική πινακίδα στο δρόμο
Πίνακας διαφημίσεων αυτοκινητοδρόμων
Μοτέλ.
ΕΝΩΡΙΣΜΑ
Ελεγκτής LED Novastar
Ηλεκτρική τροφοδοσία
Πληροφοριακή κάρτα
Κεντρικό καλώδιο σήματος
Κύριο καλώδιο τροφοδοσίας
Μεταλλικός σύνδεσμος
Στροφές
Καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας ενότητας
Καλώδιο επίπεδο
μάσκα μονάδας
κέλυφος ενότητας
Εργαλείο πρώτης υπηρεσίας
Δαχτυλίδι από καουτσούκ αδιάβροχο
Υδατοασφαλής σύνδεσμος σήματος
Υδατοασφαλής σύνδεσμος ρεύματος
Αισθητήρας φωτός
Μεταλλικός συλλέκτης
Καλώδιο οπτικών ινών
ΥΠΟΘΕΣΗ

ΕΡΓΑΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ
Εργαλείο αναρρόφησης πρώτης υπηρεσίας
Πυροβόλο θερμότητας
Σταθμός συγκόλλησης
Άλλες χημικές ουσίες
Ατσάλινο σύρμα
Συλλέκτης
Πιέτες
Μεγεθυντικό
Πολυμέτρος
Μετρητής φωτεινότητας
Γενικές ερωτήσεις
Ε.Π. Ποιος είναι ο Βisual World;
Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED.Χρησιμοποιούμε μεγάλα δεδομένα για να αναλύσουμε την παραδοσιακή βιομηχανία οθονών LED με βάση την τεχνολογία AIΤο σύστημα τεχνητής νοημοσύνης θα βοηθήσει τους πελάτες και τους εταίρους μας να κατανοήσουν με ακρίβεια την αγορά και να διαμορφώσουν στρατηγικές αγοράς,για να κερδίσει από τον ανταγωνισμό στον κλάδο.
Η ομάδα του Visual World έχει εμπλακεί βαθιά στη βιομηχανία οθονών LED για περισσότερα από δέκα χρόνια και έχει βαθιά κατανόηση των τάσεων και των προϊόντων του κλάδου,που μας επιτρέπει να παρέχουμε στους πελάτες εξατομικευμένα προϊόντα με υψηλή ποιότητα και καλύτερες υπηρεσίες.
Ε2: Γιατί επιλέξατε τον Visual World;
-Πάνω από 20.000 τετραγωνικά μέτρα βιομηχανικού χώρου
- Πλήρης εξοπλισμός παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων μηχανών SMT, φούρνων θερμοκρασίας, ανιχνευτών νεκρών pixel LED, μηχανών στερέωσης βιδών, συσκευαστών, ράφων γήρανσης, γραμμών συναρμολόγησης,και διάφορους εξοπλισμούς δοκιμών, συμπεριλαμβανομένου του εξοπλισμού δοκιμής για ψεκασμό αλατιού, αντίκτυπο θερμοκρασίας, δονήσεις και υδροστερότητα.
- Ανώτερες τεχνικές και πωλητικές ομάδες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο
-Πλούσια εμπειρία από έργα με χιλιάδες περιπτώσεις σε όλο τον κόσμο
-Οι πιστοποιήσεις προϊόντων περιλαμβάνουν CE, ROHS, EMC, LVD, ETL και FCC Η τεχνική υποστήριξη στο διαδίκτυο είναι διαθέσιμη 24 ώρες την ημέρα
Ε3: Ποια μάρκα LED χρησιμοποιείτε για αυτό το μοντέλο;
Χρησιμοποιούμε υψηλής ποιότητας SMD LED όπως το nationstar kinglight που παρέχει σταθερή ποιότητα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής για αυτή την οθόνη LED.
Ε4: Θα λειτουργήσει σε συνθήκες βροχής;
Ναι, το ντουλάπι είναι IP65 μπορεί να λειτουργήσει έξω σε διαφορετικές καιρικές συνθήκες.
Q5.Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης για 80 τετραγωνικά μέτρα;
Ο χρόνος παράδοσης θα είναι 18 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας. Ο χρόνος μπορεί να διαφέρει ανάλογα με την κατάσταση των παραγγελιών.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!